Пройшла XVI сесія Великодимерської селищної ради VII скликання

Великодимерська селищна рада під головуванням Великодимерського селищного голови Бочкарьова Анатолія Борисовича 15 листопада 2018 року провела XVI сесію VII скликання. Порядок денний сесії включав наступні питання:

 1. Про внесення змін до цільової програми «Благоустрій у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді на 2018 рік», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 21.12.2017 р. № 52 ІІІ – VІІ, із змінами.
 2. Про внесення змін до цільової програми «Будівництво, реконструкція і ремонт об’єктів комунального господарства та соціально-культурного призначення у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді на 2018 -2020 роки», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 21.12.2017 № 54 ІІІ – VІІ, із змінами.
 3. Про внесення змін до цільової програми «Розвиток вулично-дорожньої мережі Великодимерської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 21.12.2017 р. № 51 ІІІ – VІІ, зі змінами.
 4. Про внесення змін до цільової програми «Турбота на 2018 рік », затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 21.12.2017 р. № 49 ІІІ – VІІ.
 5. Про внесення змін до цільової програми «Навчання, підготовка, підвищення кваліфікації виборчих та посадових осіб Великодимерської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 21.12.2017 р. № 45 ІІІ – VІІ, зі змінами.
 6. Про внесення змін до цільової програми «Харчування на 2018 рік закладів освіти Великодимерської об’єднаної територіальної громади», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 21.12.2017 р. № 53 ІІІ – VІІ, із змінами.
 7. Про внесення змін до Програми соціально-економічного культурного і духовного розвитку Великодимерської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік, затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 21.12.2017 р. № 43 ІІІ – VІІ, із змінами.
 8. Про внесення змін до рішення Великодимерської селищної ради від 21.12.2017 р. № 59 ІІІ- VІI «Про місцевий бюджет на 2018 рік» та додатків до нього.
 9. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Великодимерської селищної ради на 2019 рік.
 10. Про створення Управління фінансів Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області.
 11. Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчого комітету Великодимерської селищної ради.
 12. Про надання дозволу на коригування проектно кошторисної документації на «Будівництво системи вуличного відеоспостереження на території селища міського типу Велика Димерка Броварського району Київської області».
 13. 13. Про затвердження нової редакції Статуту комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Великодимерської селищної ради.
 14. Про внесення змін до Рішення сесії Великодимерської селищної ради від 27.04.2018 р. № 154 VIII-VII «Про затвердження Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичай ситуацій Великодимерської об’єднаної територіальної громади»
 15. Про надання згоди Національній академії педагогічних наук України на передачу друкованої продукції із державної власності у комунальну власність виконавчого комітету Великодимерської селищної ради.
 16. Про затвердження Прянішнікової К.В. на посаду першого заступника селищного голови.
 17. Про затвердження цільової програми «Регулювання та розвитку земельних відносин на території Великодимерської селищної ради на 2019-2021 роки».
 18. Про надання дозволу на розробку детального плану території гр. Чернилу Святославу Анатолійовичу.
 19. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості.
 20. Про затвердження технічної документації та передачу в приватну власність земельних ділянок.
 21. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
 22. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність.
 23. Про найменування вулиць в СТ «Луч», с. Бобрик.
 24. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади в смт Велика Димерка по вул. Пірогова.
 25. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади в смт Велика Димерка по вул. Зелена та вул. Ситюкова.
 26. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади в с. Шевченкове.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Великодимерській селищній раді для обслуговування очисних споруд.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення гр. Катерюкіну Юрію Олександровичу.
 29. Про звільнення Гамайди Т.І.з посади директора комунального підприємства Великодимерської селищної ради «Комунальна служба реєстрації речових прав».

З усіх питань порядку денного Великодимерською селищною радою було ухвалено відповідні рішення.

Актуальні новини
""
12.05.2021 14:15
Як Поповича "закатали" в асфальт
Настрій у мешканців вулиці Поповича у Великій Димерці сьогодні як ніколи піднесений. Місцевий житель, 75-річний Григорій Гришко, вийшов зі свого двору і піднятими вгору великими пальцями…
12.05.2021 12:14
О.Слобожан: Громади підтримують позицію щодо сплати ПДФО за місцем розміщення виробничих потужностей
11 травня у Верховній Раді України відбулося засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування під головуванням Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Мета…
""
10.05.2021 11:13
Чотириденний збір у Конча-Заспі
Чотири дні, з 6 по 9 травня включно, на Олімпійській базі в Кончі-Заспі тривав навчально-тренувальний збір Броварської міської Федерації кіокушинкай карате, до якого входить і відділення з цього виду…
""
10.05.2021 09:36
Буде у громаді дитячо-спортивне свято
Керівництво комунального закладу «ДЮСШ Великодимерської селищної ради» ініціює проведення у громаді до Міжнародного дня захисту дітей дитячо-спортивного свята. …