Руслан Мишко – директор Дитячо-юнацької спортивної школи Великодимерської селишної ради, тренерський склад

На 10-ій позачерговій сесії Великодимерської селищної ради, яка відбулася на початку березня 2021 року, згідно з поданою заявою з посади директора ДЮСШ була звільнена Тетяна Філіпова.

Ще одним рішенням, за яке депутати проголосували одностайно, новим директором ДЮСШ призначений Руслан Мишко.

Мишко Руслан Вячеславович

Народився 24 квітня 1979 року у селі Семиполки Броварського району.

У 1996 році закінчив Красилівську середню школу. З дитячих років став активно займатися спортом.

У 1998 році вступив до Київського інституту фізкультури (тепер – університет), факультет "Олімпійський та професійний спорт", відділення боксу. Закінчив інститут у 2003 році.

Того ж року, будучи студентом, продовжував активні заняття спортом та став працювати тренером з боксу у ДЮСШ Броварського району. Також паралельно вів спортивні секції з таїландського боксу та кікбоксінгу у Києві.

У 2010-у та 2017 роках закінчив курси з підвищення кваліфікації Національного університету фізичного виховання та спорту.

Як спортсмен, ставав призером чемпіонатів України. У 2001 році, посівши друге м ісце в першості України з кікбоксінгу, виконав норматив майстра спорту з кікбоксінгу.

У 2004 році закінчив активні виступи як спортсмен, зосередившись повністю на тренерській роботі. Виховав не одного чемпіона України, чемпіона Європи з кікбоксінгу.

Є діючим тренером ДЮСШ Великодимерської територіальної громади. Загальний тренерський стаж – 23 роки.

Одружений. Має доньку.

Поділитися: