Інклюзивно-ресурсний центр

Комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр» Великодимерської селищної ради (ІРЦ), створений на підставі рішення Великодимерської селищної ради від 24 червня 2021 № 396 ХІV-VIII, з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

Юридична адреса: Київська область, Броварський район, смт. Велика Димерка, вул. Бобрицька, 1

Фактична адреса: 07442, вул. Соборна, 15а, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл.

E-mail: Pikozh_irc@ukr.net

Директор ІРЦ – Пікож Юлія Вячеславівна.

Працівники ІРЦ:

- Лизун Наталія Миколаївна (секретар-діловод);

- Симоненко Тетяна Петрівна (практичний психолог);

- Островерх Оксана Артурівна (вчитель-логопед);

- Отт Олена Валеріївна (вчитель-дефектолог);

- Гладун Анна Ігорівна (вчитель-реабілітолог);

- Половко Надія Миколаївна (технічний працівник).

Уся робота ведеться в автоматизованій системі «Україна. Інклюзія» та висвітлювалася на власній сторінці ІРЦ у мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/groups/450547886905052/?ref=share_group_link)

Заклад обслуговує дітей Великодимерської громади та відповідно до договору про співпрацю територіальних громад надає послуги також закладам освіти Зазимської сільської ради.

Закладам освіти Великодимерської та Зазимської громади надається консультативна та психологічна допомога, здійснюється психолого – педагогічний супровід, проводяться консультації з батьками та працівниками закладів освіти, здійснюється комплексна оцінка дітей з особливими освітніми потребами.

Поділитися: