ПОВІДОМЛЕННЯ про намір здійснити встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги з 01 січня 2024 року комунальним підприємством «Великодимерське» Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області

На виконання пункту 2 розділу І та пункту 1 розділу V «Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 № 239 зі змінами від 30.06.2023 № 558 (далі Порядок), комунальне підприємство «Великодимерське» доводить до відома споживачів про намір здійснити встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і послугу з поводження з побутовими відходами (вивезення) з 01 січня 2024 року.

На зміну тарифів вплинули наступні чинники:

- збільшення ціни на електроенергію;

- збільшення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати;

- підвищення соціальних стандартів, що призвело до збільшення заробітної плати та відрахувань на загальнообов’язкове державне страхування;

- збільшення матеріальних витрат за рахунок росту цін на матеріали, запасні частини, паливо, мастильні матеріали та інші.

Таким чином проектний розмір тарифу становить:

на централізоване водопостачання 34,86 грн./м3 (без ПДВ)

41,83 грн./м3 (з ПДВ);

на централізоване водовідведення 33,22 грн./м3 (без ПДВ)

39,86 грн./м3 (з ПДВ).

на послугу з поводження з побутовими відходами (вивезення)

295,25 грн./м3 (без ПДВ) 354,30 грн./м3 (з ПДВ).

Пропозиції та зауваження щодо намірів комунального підприємства «Великодимерське» встановити тарифи на надання житлово-комунальних послуг приймаються в письмовому вигляді протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення за адресами: Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради, вул. Бобрицька, 1, смт. Велика Димерка, Броварського району Київської області та КП «Великодимерське», вул. Соборна, 15-а, смт. Велика Димерка, Броварського району Київської області.

Поділитися: