Історія закладу

Нинішні викладачі-тренери ДЮСШ Великодимерської територіальної громади

Дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ)

Великодимерської територіальної громади

Коротка довідка

Із січня 2021 року ДЮСШ Броварського району змінює свій юридичний статус. У результаті децентралізаційних процесів рішенням Броварської районної ради спортивну школу передають на баланс Великодимерської територіальної громади, відповідно сесія Великодимерської селищної ради приймає її на свій баланс.

…ДЮСШ Броварського району була утворена 3 листопада 1997 року. Вона була переведена з відділу освіти до відділу фізичної культури та спорту району, який у той час очолював покійний нині Віталій Федянін.

Першим директором ДЮСШ став тренер з боксу з Великої Димерки Іван Міхеєв. Зараз він працює тренером цієї ж школи.

На початковом у етапі створення школи діти району займалися у відділеннях з боксу, легкої атлетики, баскетболу. З часом відкрилися відділення футболу, та неолімпійський вид спорту – карате.

З 2000 року по 2012-й ДЮСШ очолювала Любов Нагога.

Організаційно школа переходить під юрисдикцію відділу з фізичної культури, молоді та спорту Броварської райдержадмініс трації. До вже згаданих видів спорту додалося відділення хокею з шайбою.

У 2012 році директором ДЮСШ стає Тетяна Філіпова, котра керувала школою до березня 2021 року.

У 2016 році ДЮСШ стає окремим комунальним закладом Броварської районної ради.

У березн і 2021 року на сесії Великодимерської селищної ради одноголосним рішенням директором ДЮСШ Велкодимерської територіальної громади затверджують Руслана Мишка.

За майже тридцятирічну історію через спортивну школу району, гартуючи свій фізичний та духовний стан, пройшли тисячі хлопчиків та дівчаток району. Тисячі здобували спортивні розряди, багато хто з вихованців ДЮСШ ставали кандидатами у майстри спорту, майстрами спорту та заслуженими майстрами спорту.

Вихованці ДЮСШ Броварського району ставали призерами міжнародних, змагань, вигравали медалі чемпіонатів Європи та світу, ставали переможцями та призерами чемпіонатів України.

Достатньо згадати Марію Ловчинську (тренер Сергій Тюрін). Боксерка із Зазим’я піднімалася на другу сходинку п’єдесталу пошани чемпіонату світу, вигравала бронзу першості Європи.

Дуже багатьох майстровитих футболістів виховав свого часу тренер ДЮСШ Ігор Дрозд, дехто виступав і в командах майстрів.

Серед тренерів школи були заслужені тренери України Олена та Олександр Ступаченки, Валентин Бондаренко, нині вже покійні Євген Волков, Анатолій Завєдєєв, Микола Новосьолов, працювали з дітьми в школі й інші відомі спортивні фахівці.

З цього року ДЮСШ пише нову сторінку – вже як спортивна школа Великодимерської територіальної громади. Нині працюють п’ять відділень, чотири з яких є олімпійськими. Отже, хлопчики та дівчатка можуть займатися наступними видами спорту: бокс, легка атлетика, волейбол, спортивна акробатика та карате

Поділитися: