03 грудня відбувся районний захід до Міжнародного дня людей з інвалідністю “ПОВІР У СЕБЕ”

У смт Калинівка 03 грудня 2018 року відбувся районний захід до Міжнародного дня людей з інвалідністю в якому взяли участь діти з Великодимерської об’єднаної територіальної громади.

Діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої країни. Ми їх любимо, виховуємо, дбаємо про їх здоров’я та майбутнє. Вони всі рівні у своїх правах, але можливості у них різні. Є діти, які всупереч проблемам здоров’я, творять, навчаються, працюють. Ми не в змозі дати їм втрачене, але нашими спільними зусиллями можемо допомогти знайти себе в житті, розкрити свої здібності, повірити у свої сили та в себе.

Великодимерська об’єднана територіальна громада приділяє належну увагу створенню сприятливих умов для повноцінної життєдіяльності дітей з особливими потребами, комплексному задоволенню їх потреб у вихованні, навчанні, спілкуванні з ровесниками, творчому зростанню.

Яскравим прикладом цього є проведення фестивалю творчості дітей з особливими потребами “Повір у себе”. Учасниками фестивалю стало 36 дітей з особливими потребами віком від 6 до 17 років, представників усіх старостинських округів, які мають досягнення у творчості та прагнуть вдосконалити свої вміння та навички.

В рамках фестивалю в смт Калинівка пройшла виставка творчих робіт образотворчого мистецтва, вишивки, в’язання. Троє дітей, переможців фестивалю: Прокопенко Марина, учениця 10 класу Тарасівського Навчально виховного об’єднання, Магдик Тамара, учениця 9-А класу Шевченківського Навчально виховного об’єднання, Щербина Владислав, учень 6 класу Бобрицького Навчально виховного об’єднання отримали грамоти та цінні подарунки від голови громади – Анатолія Бочкарьова, решту учасників заохотили призами.

Організатори фестивалю ставили перед собою завдання сприяти творчому, духовному, інтелектуальному розвитку та популяризації творчості дітей з особливими потребами, мали на меті познайомити глядачів виставки з різнобарвною палітрою творчості учасників.

Актуальні новини
""
08.05.2021 08:04
Не пафос слів, а тиша і пам’ять...
Вшанування полеглих розпочнеться у Великій Димерці 9 травня об 11-й годині… Дні 8-9 травня потребують від нас насамперед тиші і пам’яті. Не пафосу, не сили часто звичних і затертих слів, &nbsp…
""
07.05.2021 16:16
Богданівка, і не тільки: триває ямковий ремонт
Довгоочікуваний, і не тільки богданівськими водіями, ремонт центральної дороги села розпочався 5 травня. Це стосується вулиці Богдана Хмельницького. Вона останнім…
05.05.2021 17:16
Нова в.о. начальника Управління ОКМіС розпочинає…
Сьогодні перший робочий день у новому статусі провела Тетяна Іваненко. Розпорядженням селищного голови Анатолія Бочкарьова вона призначена виконуючою обов’язки начальника Управління…
05.05.2021 11:31
Підписано Меморандум про співробітництво з Державною екологічною академією
29 квітня відбулась зустріч голови Великодимерської територіальної громади Броварського району Київської області Бочкарьова Анатолія Борисовича з ректором Державної екологічної академії Міністерства…