Відбудуться громадські слухання

28.12.2021

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області повідомляє громадськість про початок процедури розгляду та врахування пропозицій до проекту детального плану території будівництва магазину з вбудованою аптекою в смт. Велика Димерка Броварського району Київської області.

Замовник містобудівної документації: Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради.

Розробник містобудівної документації: ФОП Лавро Ю. К.

Підстава для розроблення: Рішення Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області №470 ХVI-VIII від 19 серпня 2021 року

від 20.12.2019 року № 46/66.

Основна мета розробки детального плану території: визначення функціонального призначення та уточнення структури забудови території.

Основні техніко-економічні показники:

Площа території - 0.0454 га

Площа забудови - 0.0123 га

Ознайомитися з проектом містобудівної документації та пояснювальною запискою, надати свої зауваження і пропозиції можна у письмовій формі в кабінеті начальника відділу містобудування та архітектури Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області; за адресою смт. Велика Димерка, вул. Бобрицька, б.1, Броварський район, Київська область, +380 (4594) 471-40 або на сайті селищної ради http://vdsr.gov.ua з 28 грудня 2021 року до 28 січня 2022 року.

Громадські слухання відбудуться 20 січня 2022 року в приміщенні відділу містобудування та архітектури Великодимерської селищної ради о 10:00.

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

kreslennya-magazin-v-dimerka.pdfpz-magazin-v-dimerka.pdf