У країні активно розпочалося і триває формування штурмових бригад Гвардії наступу. Вони формуються з числа мотивованих українців. Мотивованих єдиним бажанням – вигнати з нашої землі ненависного окупанта. Одне із гасел цього патріотичного руху – «Час повертати своє!».
Національна поліція України утворює штурмову бригадут з назвою «Лють». Днями представники Нацполіції у приміщенні актового залу Великодимерської селищної ради провели зустріч із членами Добровільного формування територіальної громади (ДФТГ). Мова йшла про принципи формування загону «Лють», головним гаслом якого є – «Перетвори свою лють на зброю».
З цією інформацією присутніх на зустрічі ознайомила та відповіла на запитання майор поліції, начальник сектору кадрового забезпечення Броварського районного Управління поліції (РУП) ГУ НПУ в Київській області Алла Невесьолова.
Вона наголосила, що до бригади насамперед зараховуватимуться патріотичні налаштовані, фізично здорові та мотивовані люди. І неодмінно ті, хто бажає пов’язати свою долю зі службою в поліції. Бо саме про це йдеться. Це не контракт, а повноцінна служба, робота саме у поліції. Після закінчення війни, а це одне із запитань, служба в поліції продовжується. Припинити її можна, написавши відповідний рапорт.
Є вікові обмеження. До конкурсу допускаються як нинішні працівники правоохоронних органів, а вони складатимуть головну частину майбутньої бригади, так і цивільні люди віком від 18 до 55 років.
Бажаючі спочатку реєструються на сайті – storm.mvs.gov.ua.
Після цього за конкурсом бажаючі реєтруються на дві посади – чи то поліцейського, чи офіцера бригади. Далі йде збір необхідних документів, тестування, військово-лікарська комісія, псхихологічні тести та співбесіда. Лише після цього з’являється наказ про зарахування конкурсанта до складу бригади.
Потім йде 4-місячне навчання у центрі підготовки. Інструкторами, до речі, тут будуть висококваліфіковані фахівці, переважно зарубіжні.
Наступний крок – бойове злагодження. І лише, пройшовши всі ці етапи, підрозділ приступатиме до виконання головних завдань. Діятимуть новостворені бригади у тісній взаємодії з підрозділами ЗСУ, ГУР, Нацгвардії, СБУ, проводячи ударно-штурмові та ударно-пошукові заходи, ліквідовуватимуть збройні конфлікти.
Матеріально-фінансове забезпечення починається з моменту підписання наказу про зараухвання на посаду. Заробітна плата починається з 25 тисяч на місяць з усіма належними виплатами.
Буде на високому рівні, принаймні так обіцяється, і матеріально-технічне забезпечення штурмових бригад.
Запис до штурмових бригад лише розпочався. Судячи з перших результатів, мотивація йти до бригади «Лють» та інших, подібних, є високою.