Засідання робочої групи по стратегічному плануванню

У Великодимерській ОТГ 20 липня 2018 року, під головуванням селищного голови Бочкарьова А.Б., відбулась чергова нарада з членами робочої групи з підготовки Стратегічного плану Великодимерської ОТГ до 2027 року.

У нараді взяли участь: перший заступник селищного голови Кушніренко Ю.І., заступник селищного голови Губський М.І., радник селищного голови Вайсфельд Л.А., головний експерт з розвитку бізнесу Проекту Федерації Канадських муніципалітетів та Уряду Канади «Партнерство для розвитку міст», радник Президента Торгівельно-промислової палати України Кокоть В.О., керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, депутати, а також представники громадськості, які виявили бажання брати участь у розробці стратегії.

Присутні на засіданні були ознайомлені з профілем громади, результатами опитування її жителів, яке проводилось в рамках підготовки до написання стратегічного плану розвитку громади.

В ході інформування було акцентовано увагу на позитивні показники громади, зокрема: наявність природних та трудових ресурсів, низький рівень безробіття, механічний приріст населення, висока середня заробітна плата (6060 грн), зареєстрований на території громади індустріальний парк (105 га), на якому вже збудована найбільша в області сонячна електростанція і планується подальше будівництво із залученням понад 57 млн євро інвестицій, досить значний для території обсяг виробленої промислової продукції (понад 2 млрд грн), автошляхів наявність міжнародного значення, ринків збуту виробленої продукції, а також ряд інших важливих для розвитку території чинників.

Названі й негативні моменти: у населених пунктах громади застаріла містобудівна документація, є гостра необхідність у виготовленні генеральних планів сіл, проведенні інвентаризації земельних ділянок та інші.

Представники громадськості мали можливість внести свої пропозиції до напрацювань робочої групи, отримати додаткову інформацію щодо підготовки стратегічного плану розвитку об’єднаної громади.

Актуальні новини
""
08.05.2021 08:04
Не пафос слів, а тиша і пам’ять...
Вшанування полеглих розпочнеться у Великій Димерці 9 травня об 11-й годині… Дні 8-9 травня потребують від нас насамперед тиші і пам’яті. Не пафосу, не сили часто звичних і затертих слів, &nbsp…
""
07.05.2021 16:16
Богданівка, і не тільки: триває ямковий ремонт
Довгоочікуваний, і не тільки богданівськими водіями, ремонт центральної дороги села розпочався 5 травня. Це стосується вулиці Богдана Хмельницького. Вона останнім…
05.05.2021 17:16
Нова в.о. начальника Управління ОКМіС розпочинає…
Сьогодні перший робочий день у новому статусі провела Тетяна Іваненко. Розпорядженням селищного голови Анатолія Бочкарьова вона призначена виконуючою обов’язки начальника Управління…
05.05.2021 11:31
Підписано Меморандум про співробітництво з Державною екологічною академією
29 квітня відбулась зустріч голови Великодимерської територіальної громади Броварського району Київської області Бочкарьова Анатолія Борисовича з ректором Державної екологічної академії Міністерства…