За порушення правил благоустрою – адміністративна відповідальність!

Адміністрація КП «Великодимерське» інформує Вас, щодо обов’язковості укладання договорів на вивезення побутових відходів, згідно з чинним законодавством України, а саме: відповідно до частини 2 статті 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг. До джерел утворення побутових відходів, згідно законодавства, належать об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).

Згідно з рішенням виконавчого комітету Великодимерської селищної ради виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території Великодимерської ОТГ є КП «Великодимерське».

Відповідно до Правил благоустрою території Великодимерської ОТГ, порушенням вважається відсутність у підприємств, установ, організацій, підприємців, громадян, які мають у власності або користуванні приміщення (будівлі, споруди), договору на вивіз побутових відходів зі спеціалізованими організаціями. Тому при виявленні фактів порушення Правил благоустрою, уповноважені на те органи мають право складати відповідні протоколи про адміністративне порушення.

Згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн). Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів», Кодексу України про адміністративні правопорушення, Правил благоустрою території Великодимерської об’єднаної територіальної громади і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Прохання до громадян, юридичних осіб, підприємців, які не заключили договір на вивезення побутових відходів, звернутися в КП «Великодимерське» за адресою: 07442, Київська область, Броварський район, смт Велика Димерка, вулиця Соборна, 15а, телефон для довідок: (045) 94-47-138 або в старостинські округи для укладання такого договору за адресою:

с. Бобрик, вулиця Шевченка, 4, тел.: 0931450238;

с. Шевченкове, вулиця Вокзальна, 40, тел.: 0951111135;

с. Рудня, вулиця Чапаєва, 22, тел.: 09742744084;

с. Тарасівка, вулиця 9 січня, 1 (с. Жердова, с. Захарівка, с. Покровське, с. Підлісся, с. Михайлівка), тел.: 093019026.

У разі не укладення фізичними та юридичними особами договору на вивезення твердих побутових відходів щодо порушників будуть застосовані штрафні санкції, передбачені чинним Законодавством України.

Актуальні новини
""
10.05.2021 11:13
Чотириденний збір у Конча-Заспі
Чотири дні, з 6 по 9 травня включно, на Олімпійській базі в Кончі-Заспі тривав навчально-тренувальний збір Броварської міської Федерації кіокушинкай карате, до якого входить і відділення з цього виду…
""
10.05.2021 09:36
Буде у громаді дитячо-спортивне свято
Керівництво комунального закладу «ДЮСШ Великодимерської селищної ради» ініціює проведення у громаді до Міжнародного дня захисту дітей дитячо-спортивного свята. …
""
08.05.2021 08:04
Не пафос слів, а тиша і пам’ять...
Вшанування полеглих розпочнеться у Великій Димерці 9 травня об 11-й годині… Дні 8-9 травня потребують від нас насамперед тиші і пам’яті. Не пафосу, не сили часто звичних і затертих слів, &nbsp…
""
07.05.2021 16:16
Богданівка, і не тільки: триває ямковий ремонт
Довгоочікуваний, і не тільки богданівськими водіями, ремонт центральної дороги села розпочався 5 травня. Це стосується вулиці Богдана Хмельницького. Вона останнім…