Відзначили День фізичної культури і спорту

15 вересня у селі Рудня з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту відбулися спортивно-масові заходи за участю представників органів місцевого самоврядування громади, провідних спортсменів, тренерів, активістів фізкультурно-спортивного руху.

Відкриваючи урочистості, селищний голова Анатолій Бочкарьов, привітав зі святом всіх шанувальників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту. Адже заняття спортом не лише сприяють зміцненню здоров’я, а й загартовують характер і волю. Тож, наше спільне завдання, – зазначив Анатолій Борисович, – залучати в спортивні зали, на спортивні майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків. Для цього створюються всі належні умови. Підтвердженням цьому є той факт, що Велика Димерка завжди славилася достойними спортсменами, які зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет нашого краю. Тож, всім – фізичного здоров’я, наполегливості і натхнення, подальших перемог.

З вітальним словом до присутніх звернувся і староста села Рудня Олександр Карчевський, який також побажав всім присутнім міцного здоров’я, спортивного довголіття та вагомих здобутків.

Розпочалися заходи показовими виступами юних каратистів – вихованців тренера Васюка Вадима Сергійовича, які демонстрували здобуті знання, вміння і техніку.

Потім всі присутні взяли участь у розминці фізкультхвилинка, яку провели аніматори талановитого колективу «Кум-Ква, які підготували цікаву, веселу й змістовну програму дня і для найменшеньких.

Також всі бажаючі взяли участь у легкоатлетичному забігу. І вже далі всі заплановані заходи також проходили цікаво, весело й змістовно.

Так, між школярами громади відбувся футбольний турнір. У запеклій боротьбі перше місце вибороли руднянські футболісти, на другому – школярі з смт Велика Димерка, на третьому – тарасівські школярі.

Збірні об’єднаної територіальної громади та смт Велика Димерка(за участю депутатів селищної ради) взяли участь у товариському матчі серед ветеранів футбольного руху. Результат – нічия (2:2), а точніше, як кажуть, – перемогла дружба.

Слід відзначити, що всі футбольні колективи Великодимерської ОТГ отримали від селищного голови нові футбольні шкіряні м’ячі та кубки .

Свої навики і майстерність продемонстрували й юні шахісти (керівник Микола Степанович Базир). Їх нагороджено грамотами і подяками селищного голови.

В цілому День фізичної культури і спорту пройшов злагоджено, з користю для всіх – як для найменшеньких, так і для старших та дорослих жителів громади, запрошених і гостей. Активну участь у підготовці і організації цього свята сектору культури і спорту надав вчитель фізичної культури Руднянського навчально-виховного об’єднання Юрій Компанець.

Актуальні новини
""
08.05.2021 08:04
Не пафос слів, а тиша і пам’ять...
Вшанування полеглих розпочнеться у Великій Димерці 9 травня об 11-й годині… Дні 8-9 травня потребують від нас насамперед тиші і пам’яті. Не пафосу, не сили часто звичних і затертих слів, &nbsp…
""
07.05.2021 16:16
Богданівка, і не тільки: триває ямковий ремонт
Довгоочікуваний, і не тільки богданівськими водіями, ремонт центральної дороги села розпочався 5 травня. Це стосується вулиці Богдана Хмельницького. Вона останнім…
05.05.2021 17:16
Нова в.о. начальника Управління ОКМіС розпочинає…
Сьогодні перший робочий день у новому статусі провела Тетяна Іваненко. Розпорядженням селищного голови Анатолія Бочкарьова вона призначена виконуючою обов’язки начальника Управління…
05.05.2021 11:31
Підписано Меморандум про співробітництво з Державною екологічною академією
29 квітня відбулась зустріч голови Великодимерської територіальної громади Броварського району Київської області Бочкарьова Анатолія Борисовича з ректором Державної екологічної академії Міністерства…