Відзначення вдома за успіх в гостях з перспективою на майбутнє

Подібного давно не було, або й чи було взагалі. 9-а сесія Великодимерської селищної ради розпочалася незвично. Депутатський корпус та гості сесії щиро аплодували шістьом хлопчикам та трьом дорослим.

Це боксерська команда, яка гідно представила Великодимерську територіальну громаду (ВДТГ) в чемпіонаті області з боксу серед юнаків 2007-2008 років народження.

Ці хлопчики, котрих з одягнутими медалями поставили перед сесійним залом, відчували себе іменинниками. Вони приїхали з Василькова, де й проходили обласні змагання, здобувши п’ять бронзових та одну срібну нагороду.

  • Це дуже значимий результат, - прокоментувала подію директор ДЮСШ Великодимерської громади Тетяна Філіпова. – Значимий тим, що ці змагання були не тільки першими після довгої паузи, викликаної коронавірусом, а й для цих хлопчиків, юних спортсменів, для яких це були перші змагання такого рівня. І вони виступили гідно!
  • Ми дуже добре заявили про себе. Ми - це команда нашої ДЮСШ спільно з боксерським клубом «Регіон-боксінг». Все тільки починається, - додав один з тренерів Руслан Мишко.

Оплески присутніх в залі рівною мірою мали адресуватися й Тетяні Філіповій. Власне, це з її ініціативи і відбулася така подія як вшанування спортсменів. І яка, сподіватимемось стане доброю традицією. Коли ми публічно будемо відзначати людей, а особливо дітей, котрі прославляють нашу громаду. І це, звісно, має стосуватися не тільки спортивної сфери, але й культури, мистецтва, освіти тощо. Подібна увага сприятиме оздоровленню громади, утвердженню тут панівними принципами змагальності, позитиву, утвердження здорового способу життя і всіх його проявах. У громаді має домінувати культ кращих!

4 лютого на сесії добрі слова подяки, побажання подальших спортивних успіхів адресувалися «бронзовим» хлопцям – Назару Рижому, Ярославу Майстренку, Андрію Примі, Владу Дунаєвському, Максиму Арнауту, та «срібному» - Іллі Прокопенку.

Їм та їхнім тренерам – Руслану Мишку, Ярославу Халєєву та Івану Міхеєву – окрім заслужених компліментів вручили ще й подарунки. До речі, Іллю Прокопенка підготував Іван Міхеєв.

Подарунки та підвищена увага до успіху спортсменів, наставників, що спонукатиме їх до нових звитяг, стала можливою завдяки підтримці президента боксерського клубу «Регіон-боксінг» Віталія Гришка та директора ЗВПП «Реігон-2001» Віктора Гришка.

Актуальні новини
""
12.05.2021 14:15
Як Поповича "закатали" в асфальт
Настрій у мешканців вулиці Поповича у Великій Димерці сьогодні як ніколи піднесений. Місцевий житель, 75-річний Григорій Гришко, вийшов зі свого двору і піднятими вгору великими пальцями…
12.05.2021 12:14
О.Слобожан: Громади підтримують позицію щодо сплати ПДФО за місцем розміщення виробничих потужностей
11 травня у Верховній Раді України відбулося засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування під головуванням Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Мета…
""
10.05.2021 11:13
Чотириденний збір у Конча-Заспі
Чотири дні, з 6 по 9 травня включно, на Олімпійській базі в Кончі-Заспі тривав навчально-тренувальний збір Броварської міської Федерації кіокушинкай карате, до якого входить і відділення з цього виду…
""
10.05.2021 09:36
Буде у громаді дитячо-спортивне свято
Керівництво комунального закладу «ДЮСШ Великодимерської селищної ради» ініціює проведення у громаді до Міжнародного дня захисту дітей дитячо-спортивного свята. …