Відбулось засідання виконавчого комітету

22 жовтня селищний голова Анатолій Бочкарьов провів засідання виконавчого комітету Великодимерської селищної ради. Члени виконкому заслухали питання, внесені до порядку денного. Зокрема, начальник фінансового управління селищної ради Оксана Косенко доповіла про виконання місцевого бюджету Великодимерської селищної ради за 9 місяців 2019 року. Відтак, обсяг доходної частини місцевого бюджету становить 148 492,2 тис. грн., а саме: надходження до загального фонду – 144422, 4 тис. грн. (в тому числі трансферти – 48483, 9 тис.грн.), до спеціального фонду – 4069,8 тис. грн. (в тому числі власні надходження бюджетних установ – 1154,6 тис. грн.). Виконання планових показників становить 109,41 відсотка. Серед основних бюджетоутворюючих джерел селищного бюджету за 9 місяців 2019 року – податок на доходи фізичних осіб, податок на прибуток підприємств, податок на майно із врахуванням земельного податку та ін. Видаткова частина селищного бюджету по загальному фонду за 9 місяців 2019 року виконана на 85,5 відсотка.

Про стан правопорядку у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді за 9 місяців 2019 року доповів начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та правоохоронної діяльності Андрій Тугай. Мова йшла про налагодження дієвої взаємодії виконавчого комітету Великодимерської селищної ради з Броварським відділом поліції, громадськістю та громадськими формуваннями з охорони громадського порядку, які діють на території Великодимерської ОТГ. Упродовж звітного періоду дільничні інспектори Великодимерської поліцейської станції розглянули 2219 звернень громадян та порушили 155 кримінальних провадження. Спільно з працівниками громадського формування «Захист», співробітниками поліції було здійснено більше двохсот прийомів громадян, у тому числі більше 100 – виїзних. Аналіз правоохоронної діяльності за 9 місяців свідчить про покращення ситуації щодо розкриття злочинів.

На сьогодні складено 264 адміністративні протоколи. З них 18 – за насильство в сім’ї, 2 – за хуліганські дії та 6 – за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

Адміністративною комісією розглянуто 16 адмінсправ.

Під час засідання виконавчого комітету вирішено підготувати звернення до керівництва Броварського райвідділу поліції щодо направлення співробітника ювентальної превенції для роботи на території Великодимерської ОТГ, який займатиметься профілактичною діяльністю, спрямованою на: запобігання вчиненню дітьми кримінальних і адміністративних правопорушень, виявлення причин і умов, які цьому сприяють; вжиття, в межах своєї компетенції, заходів для їх усунення; ведення профілактичного обліку дітей, схильних до вчинення правопорушень та проведення із ними заходів індивідуальної профілактики та ін.

Начальник відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури Галина Плотнікова доповіла про затвердження проектно-кошторисної документації на об’єкти будівництва; про передачу в оренду нерухомого майна, що знаходиться в комунальній власності Великодимерської об’єднаної територіальної громади та про форми для розрахунків щодо встановлення тарифів на комунальні послуги.

Члени виконавчого комітету заслухали питання щодо надання дозволу на продовження терміну дії паспорту прив’язки та переведення садового будинку у житловий (доповідач – начальник відділу земельних ресурсів, містобудування та екології Олександр Рубанка.

Також, розглянуто заяви громадян, що стосуються впорядкування поштової адреси та присвоєння поштової адреси.

Обговоривши зазначені питання, члени виконкому Великодимерської селищної ради прийняли відповідні рішення.

Актуальні новини
""
10.05.2021 11:13
Чотириденний збір у Конча-Заспі
Чотири дні, з 6 по 9 травня включно, на Олімпійській базі в Кончі-Заспі тривав навчально-тренувальний збір Броварської міської Федерації кіокушинкай карате, до якого входить і відділення з цього виду…
""
10.05.2021 09:36
Буде у громаді дитячо-спортивне свято
Керівництво комунального закладу «ДЮСШ Великодимерської селищної ради» ініціює проведення у громаді до Міжнародного дня захисту дітей дитячо-спортивного свята. …
""
08.05.2021 08:04
Не пафос слів, а тиша і пам’ять...
Вшанування полеглих розпочнеться у Великій Димерці 9 травня об 11-й годині… Дні 8-9 травня потребують від нас насамперед тиші і пам’яті. Не пафосу, не сили часто звичних і затертих слів, &nbsp…
""
07.05.2021 16:16
Богданівка, і не тільки: триває ямковий ремонт
Довгоочікуваний, і не тільки богданівськими водіями, ремонт центральної дороги села розпочався 5 травня. Це стосується вулиці Богдана Хмельницького. Вона останнім…