Відбулось засідання виконавчого комітету

28 січня відбулось засідання виконавчого комітету Великодимерської селищної ради. Члени виконкому заслухали питання, внесені до порядку денного. Так про виконання селищного бюджету Великодимерської селищної ради за 2019 рік доповіла начальник фінансового управління Оксана Косенко.

Начальник відділу економіки, інвестицій та публічних закупівель Олена Гончаренко поінформувала про виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Великодимерської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік та про затвердження звіту щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчим комітетом Великодимерської селищної ради за 2019 рік.

Головний спеціаліст сектору з питань культури і спорту Світлана Кузьмик ознайомила присутніх із календарними планами – заходів щодо святкування державних і традиційних народних свят, вшанування пам’ятних дат у 2020 році та спортивно-масових заходів у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді на 2020 рік.

З інформацією про передачу в оренду нерухомого майна комунальної власності Великодимерської об’єднаної територіальної громади ознайомила начальник відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури Галина Плотнікова. Також мова йшла про: створення постійно діючої комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню; взяття на квартирний облік; скасування рішення виконавчого комітету від 10 грудня 2019 року № 309.

Також в ході засідання члени виконавчого комітету обговорили питання включення до списку на безкоштовне харчування учнів загальноосвітніх шкіл Великодимерської ОТГ у I кварталі 2020 року.

Начальник відділу соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді Оксана Яковенко представила для затвердження: Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Великодимерської селищної ради та її склад та Положення про комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Великодимерської селищної ради та її склад. Також обговорено питання надання одноразової матеріальної допомоги на лікування мешканцям Великодимерської об’єднаної територіальної громади.

Також мова йшла про надання дозволу на виготовлення паспорту прив’язки; впорядкування поштової адреси та присвоєння поштової адреси.

Обговоривши зазначені питання, члени виконкому прийняли відповідні рішення.

Актуальні новини
""
10.05.2021 11:13
Чотириденний збір у Конча-Заспі
Чотири дні, з 6 по 9 травня включно, на Олімпійській базі в Кончі-Заспі тривав навчально-тренувальний збір Броварської міської Федерації кіокушинкай карате, до якого входить і відділення з цього виду…
""
10.05.2021 09:36
Буде у громаді дитячо-спортивне свято
Керівництво комунального закладу «ДЮСШ Великодимерської селищної ради» ініціює проведення у громаді до Міжнародного дня захисту дітей дитячо-спортивного свята. …
""
08.05.2021 08:04
Не пафос слів, а тиша і пам’ять...
Вшанування полеглих розпочнеться у Великій Димерці 9 травня об 11-й годині… Дні 8-9 травня потребують від нас насамперед тиші і пам’яті. Не пафосу, не сили часто звичних і затертих слів, &nbsp…
""
07.05.2021 16:16
Богданівка, і не тільки: триває ямковий ремонт
Довгоочікуваний, і не тільки богданівськими водіями, ремонт центральної дороги села розпочався 5 травня. Це стосується вулиці Богдана Хмельницького. Вона останнім…