Відбулася апаратна нарада

19 листопада заступник селищного голови Микола Губський провів нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету, які прозвітували про зроблену роботу та обговорили поточні плани.

Що стосується медичної галузі, то сімейний лікар Юрій Заушніков поінформував про роботу нового педіатра у Великодимерській амбулаторії, який вже заключив декларації на обслуговування 300 дітей. Актуальним залишається питання вакцинації як дітей, так і дорослого населення. Особлива увага приділяється і працівникам освітньої галузі, які в обов’язковому порядку мають зробити щеплення. Також йшла мова про зміну форми діяльності лікарів-стоматологів, які відтепер працюватимуть як фізичні особи-підприємці.

Про значну кількість звернень громадян, що стосуються надання матеріальної допомоги на лікування та про визначення відповідних критеріїв говорила начальник відділу соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді Оксана Яковенко.

Про стан справ в освітній галузі доповіла головний спеціаліст відділу освіти Світлана Кузьмик. Зокрема, в даний час проходять різноманітні конкурси як серед педагогів так і серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Приємною новиною стало повідомлення про те, що Великодимерська ОТГ зайняла II місце в Київській області по оздоровленню дітей.

Директор комунального підприємства «Великодимерське» Микола Драний поінформував про готовність снігоочисної техніки до роботи в зимовий період.

Староста села Шевченкове Володимир Йовенко порушив проблему щодо пустуючих, аварійних нежитлових приміщень, які перебувають у приватній власності і через недбале утримання створюють небезпеку для життя. З метою попередження даних випадків, заступник селищного голови Микола Губський дав доручення старостам провести інвентаризацію таких приміщень і надіслати відповідні листи-попередження їх власникам щодо раціонального використання та утримання відповідних будівель.

Під час наради йшла мова про проведення інвентаризації мережі вуличного освітлення на підвідомчій території Великодимерської ОТГ, порушувалися й інші важливі питання, що стосуються забезпечення життєдіяльності громади.

Актуальні новини
""
12.05.2021 14:15
Як Поповича "закатали" в асфальт
Настрій у мешканців вулиці Поповича у Великій Димерці сьогодні як ніколи піднесений. Місцевий житель, 75-річний Григорій Гришко, вийшов зі свого двору і піднятими вгору великими пальцями…
12.05.2021 12:14
О.Слобожан: Громади підтримують позицію щодо сплати ПДФО за місцем розміщення виробничих потужностей
11 травня у Верховній Раді України відбулося засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування під головуванням Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Мета…
""
10.05.2021 11:13
Чотириденний збір у Конча-Заспі
Чотири дні, з 6 по 9 травня включно, на Олімпійській базі в Кончі-Заспі тривав навчально-тренувальний збір Броварської міської Федерації кіокушинкай карате, до якого входить і відділення з цього виду…
""
10.05.2021 09:36
Буде у громаді дитячо-спортивне свято
Керівництво комунального закладу «ДЮСШ Великодимерської селищної ради» ініціює проведення у громаді до Міжнародного дня захисту дітей дитячо-спортивного свята. …