Відбулася апаратна нарада

10 грудня селищний голова Анатолій Бочкарьов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та старостами. Йшла мова про належне забезпечення прав людей щодо надання медичних послуг у період реформування галузі охорони здоров’я. Зокрема, що стосується забезпечення роботи стоматології, акушерства та гінекології; передачі та прийому відповідного майна.

Освітня галузь працює відповідно до планів роботи: триває навчально-виховний процес, учні беруть участь в учнівських олімпіадах, проводяться відповідні тематичні та виховні заходи. Приємним стало повідомлення про те, що Ірина Ганжа – вчитель початкових класів комунального закладу «Бобрицьке навчально-виховне об’єднання «Заклад загальної середньої освіти – заклад дошкільної освіти» Великодимерської селищної ради Броварського району Ірина Ганжа увійшла в п’ятірку кращих за результатами зонального відбору І етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Початкова освіта».

Відділ соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді проводить роботу із соціально-незахищеними категоріями, обстежують умови їх проживання, приймають заяви на оформлення субсидій та інших державних соціальних допомог; відбулося засідання комісій – із захисту прав дитини та надання матеріальних допомог.

Присутні також заслухали інформацію щодо справ у культурній галузі ОТГ.

Актуальними залишаються питання освітлення вулиць, благоустрій населених пунктів, зрізання та кронування аварійних дерев та інші.

Значна увага приділялася охороні правопорядку у всіх населених пунктах громади. Зокрема, йшла мова про роботу дільничних інспекторів, попередження злочинності в громаді. Для цього створено всі необхідні умови – правоохоронці забезпечені необхідними засобами, працює система відеоспостереження у смт Велика Димерка.

Досить актуальним є питання недостатнього рівня напруги – стрибки в електромережі. Тому необхідно організовано звертатися з даною проблемо до ПрАТ «Київобленерго», адже якість наданих послуг має відповідати встановленим нормам.

Актуальні новини
""
10.05.2021 11:13
Чотириденний збір у Конча-Заспі
Чотири дні, з 6 по 9 травня включно, на Олімпійській базі в Кончі-Заспі тривав навчально-тренувальний збір Броварської міської Федерації кіокушинкай карате, до якого входить і відділення з цього виду…
""
10.05.2021 09:36
Буде у громаді дитячо-спортивне свято
Керівництво комунального закладу «ДЮСШ Великодимерської селищної ради» ініціює проведення у громаді до Міжнародного дня захисту дітей дитячо-спортивного свята. …
""
08.05.2021 08:04
Не пафос слів, а тиша і пам’ять...
Вшанування полеглих розпочнеться у Великій Димерці 9 травня об 11-й годині… Дні 8-9 травня потребують від нас насамперед тиші і пам’яті. Не пафосу, не сили часто звичних і затертих слів, &nbsp…
""
07.05.2021 16:16
Богданівка, і не тільки: триває ямковий ремонт
Довгоочікуваний, і не тільки богданівськими водіями, ремонт центральної дороги села розпочався 5 травня. Це стосується вулиці Богдана Хмельницького. Вона останнім…