Відбулась апаратна нарада

17 вересня заступник селищного голови Микола Губський провів нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету, які прозвітували про зроблену роботу. В.о.начальника відділу освіти Олександр Бодня поінформував про стан справ у освітній галузі. Зокрема, доповів про ситуацію щодо відвідування закладів освіти дітьми, які належать до соціально-незахищених категорій та нацменшин. Зокрема, четверо дітей (з родин ромів) вже приступили до навчання в Руднянському НВО. Також йшла мова про готовність об’єктів освітньої галузі до опалювального сезону. Проблемним залишається налагодження роботи газового лічильника у дитячому садочку, що в с.Бобрик.

Начальник відділу соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді Оксана Яковенко доповіла про поточний стан справ. На контролі – питання щодо виявлення жителів громади, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують допомоги в створенні належних умов проживання під час осінньо-зимового періоду. Начальник комунального підприємства «Великодимерське» Микола Драний ознайомив зі станом справ щодо благоустрою населених пунктів громади, підготовки об’єктів до роботи в опалювальний сезон. Актуальним на підприємстві є питання кадрового забезпечення.

На вчасній підготовці і поданні необхідних матеріалів для розгляду на черговій сесії акцентувала увагу присутніх секретар селищної ради Антоніна Сидоренко.

Головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій та публічних закупівель Ольга Грикун доповіла про організацію роботи із боржниками по сплаті податків.

Про виконаний об’єм будівельних та ремонтних робіт прозвітувала начальник відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури Галина Плотнікова. Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та правоохоронної діяльності Андрій Тугай поінформував про складну, але контрольовану пожежну ситуацію; забезпечення дровами підрозділів пожежної охорони в населених пунктах громади. Йшла мова про підготовку до осіннього призову. Також присутні, в особі Андрія Миколайовича, привітали всіх пожежних з професійним святом – Днем рятівника.

Під час наради порушувалися й інші важливі питання, що стосуються забезпечення життєдіяльності територіальної громади. За результами наради дано відповідні доручення.

Актуальні новини
""
12.05.2021 14:15
Як Поповича "закатали" в асфальт
Настрій у мешканців вулиці Поповича у Великій Димерці сьогодні як ніколи піднесений. Місцевий житель, 75-річний Григорій Гришко, вийшов зі свого двору і піднятими вгору великими пальцями…
12.05.2021 12:14
О.Слобожан: Громади підтримують позицію щодо сплати ПДФО за місцем розміщення виробничих потужностей
11 травня у Верховній Раді України відбулося засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування під головуванням Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Мета…
""
10.05.2021 11:13
Чотириденний збір у Конча-Заспі
Чотири дні, з 6 по 9 травня включно, на Олімпійській базі в Кончі-Заспі тривав навчально-тренувальний збір Броварської міської Федерації кіокушинкай карате, до якого входить і відділення з цього виду…
""
10.05.2021 09:36
Буде у громаді дитячо-спортивне свято
Керівництво комунального закладу «ДЮСШ Великодимерської селищної ради» ініціює проведення у громаді до Міжнародного дня захисту дітей дитячо-спортивного свята. …