Великодимерській об’єднаній територіальній громаді виповнився один рік

Великодимерська об’єднана територіальна громада 3 серпня 2018 року відзначила свою першу річницю з дня утворення. До святкування долучилися: голова Броварської райдержадміністрації Микола Клименко, керівник апарату Броварської райдержадміністрації Катерина Прянішнікова, консультанти Інституту інвестиційної стратегії регіонального розвитку Леонід Вайсфельд, Валерій Покоть, а також депутати, старости, священнослужителі.

На порядок денний святкової XII сесії VII скликання було внесено одне питання – «Про відзначення Дня утворення Великодимерської об’єднаної територіальної громади», яке одноголосно було схвалено депутатським корпусом.

Вітаючи присутніх в залі, селищний голова Анатолій Бочкарьов висловив слова подяки всім, хто допомогав в процесі творення і тим, хто творить майбутнє громади сьогодні.

«Сьогодні Вликодимерська громада – це міцна рада з міцним депутатським корпусом, яку розуміють і підтримують на різних рівнях, яка співпрацює з міжнародними фундаціями» – зазначив Анатолій Бочкарьов.

На завершення урочистої частини на всіх гостей чекав святковий торт.

Святковості продовжилися на головній сцені Великої Димерки. З вітальним словом до гостей звернувся селищний голова Анатолій Бочкарьов. З вірою в процвітання громади та щирими побажаннями до вітального слова долучилася Жердівський староста Тетяна Зубко, а також голова Броварської районної державної адміністрації Микола Клименко та керівник апарату Катерина Прянішнікова.

Святкового настрою усім перисутнім додала концертна програма, в якій переплелися дзвінкоголосим перевеслом українська пісня у виконанні улюблених вокалістів та запальний народний танок від танцювальних колективів.

Традиційні солодощі, святкові кульки та прапорці подарували незабутні враження та гарний настрій усім, хто долучився до святкових заходів.

Актуальні новини
""
10.05.2021 11:13
Чотириденний збір у Конча-Заспі
Чотири дні, з 6 по 9 травня включно, на Олімпійській базі в Кончі-Заспі тривав навчально-тренувальний збір Броварської міської Федерації кіокушинкай карате, до якого входить і відділення з цього виду…
""
10.05.2021 09:36
Буде у громаді дитячо-спортивне свято
Керівництво комунального закладу «ДЮСШ Великодимерської селищної ради» ініціює проведення у громаді до Міжнародного дня захисту дітей дитячо-спортивного свята. …
""
08.05.2021 08:04
Не пафос слів, а тиша і пам’ять...
Вшанування полеглих розпочнеться у Великій Димерці 9 травня об 11-й годині… Дні 8-9 травня потребують від нас насамперед тиші і пам’яті. Не пафосу, не сили часто звичних і затертих слів, &nbsp…
""
07.05.2021 16:16
Богданівка, і не тільки: триває ямковий ремонт
Довгоочікуваний, і не тільки богданівськими водіями, ремонт центральної дороги села розпочався 5 травня. Це стосується вулиці Богдана Хмельницького. Вона останнім…