Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання запрошує взяти участь в освітньому проєкті “Школа інструкторів екстремології”

У 2020 році за підтримки Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації спільно з Українською федерацією самозахисту відбудеться освітній проєкт «Школа інструкторів екстремології».

Проєкт проводиться з метою навчання та підготовки молоді до реальних викликів життя та екстремальних ситуацій. Також учасники освітньої програми матимуть корисні навички для роботи в сферах пов’язаних з високим ризиком для життя, силових структурах та в секторах пов’язаних з безпекою.

В межах проведення заходу передбачається проведення 6-ти дводенних семінарів протягом року, в яких будуть поєднані лекції та тренування, а також самостійна робота учасників в супроводі інструкторів.

Перший семінар відбудеться в період з 5 січня по 5 лютого 2020 р. Учасники ознайомляться з детальною програмою занять, отримують домашні завдання.

Основний етап занять 5 лютого -5 липня 2020 р. Проведення чотирьох дводенних семінарів. Перевірка виконання самостійних робіт, розданих завдань.

Закінчення 5 серпня – 5 жовтня 2020 р.

Проведення шостого дводенного семінару, проведення екзаменування, видача посвідок учасникам курсу.

Вищезазначений проєкт спрямований на молодь віком 18-25 років, що цікавиться психологію, безпекою, спортом, роботою в силових відомствах та веде активний спосіб життя.

Реєстрація відбувається за посиланням:

https://forms.gle/6UGdXTowR2NtYZKu9

Співбесіда проходить в два етапи – перша співбесіда проходить по телефону, а друга при зустрічі до 26 січня 2019 року.

Більш детальна інформація за посиланням: https://ekstremologiya.com/shkola-instruktora-ekstremolohiyi
Контакти:
Srub@ukr.net
Куриленко Дмитро +380 93 3349854
Dmytrohp@gmail.com

Більше про подібні наші заходи:
https://ekstremologiya.com/ukr#contact

https://www.facebook.com/srub.tc

https://www.facebook.com/asuruacom/

https://www.instagram.com/srub.official

Актуальні новини
""
10.05.2021 11:13
Чотириденний збір у Конча-Заспі
Чотири дні, з 6 по 9 травня включно, на Олімпійській базі в Кончі-Заспі тривав навчально-тренувальний збір Броварської міської Федерації кіокушинкай карате, до якого входить і відділення з цього виду…
""
10.05.2021 09:36
Буде у громаді дитячо-спортивне свято
Керівництво комунального закладу «ДЮСШ Великодимерської селищної ради» ініціює проведення у громаді до Міжнародного дня захисту дітей дитячо-спортивного свята. …
""
08.05.2021 08:04
Не пафос слів, а тиша і пам’ять...
Вшанування полеглих розпочнеться у Великій Димерці 9 травня об 11-й годині… Дні 8-9 травня потребують від нас насамперед тиші і пам’яті. Не пафосу, не сили часто звичних і затертих слів, &nbsp…
""
07.05.2021 16:16
Богданівка, і не тільки: триває ямковий ремонт
Довгоочікуваний, і не тільки богданівськими водіями, ремонт центральної дороги села розпочався 5 травня. Це стосується вулиці Богдана Хмельницького. Вона останнім…