«Така допомога дуже потрібна»

Сьогодні до Управління соціального захисту населення Великодимерської територіальної громади (ВДТГ) прибула благодійна допомога від громадської організації « Рух вибору».

  • Ми вже не вперше привозимо допомогу до Великої Димерки, - каже Володимир Орлов, голова правління організації. – Давно займаємося питаннями благодійництва, волонтерства. Своїм обов’язком вважаємо підтримку найнезахищеніших верств населення, одиноких, хворих. Саме на це і направляємо наші головні зусилля.

Разом з працівниками Управління соцзахисту представники «Руху вибору» вивантажили з мікроавтобуса близько 40 ящиків, у яких - простині, пелюшки, памперси, туалетний папір.

  • Якщо хтось скаже, що це, мовляв, дрібниця і не варта особливої уваги, то це буде аболютною неправдою та думкою людини, яка, на щастя для неї, знаходиться далеко від цих проблем, тобто від догляду за тяжко хворими, або просто через вік нем ічними , - говорить заступник начальника Управління соцзахисту ВДТГ Олена Гарбуз. – Ми, а особливо наші соціальні працівники, хто безпосередньо спілкується і опікується одинокими, хворими старенькими людьми, знають, наскільки це важливо- мати такі «дрібниці» як ті ж памперси чи пелюшки.

Треба враховувати, додає пані Олена, є й лежачі люди, їх чимало. Є діти, які теж практично не можуть рухатися самостійно, хворі на ДЦП тощо. Дітей-інвалідів, хто потребує постійної допомоги, у громаді близько 40. Кожна із 18-ти соціальних працівників опікується двома-трьома людьми похилого віку, багато з яких вже не може доглядати за собою повною мірою. Тобто, таких людей близько 60-ти. Ці матеріали, котрі нам сьогодні доставили, коштують недешево, тож нашим пацієнтам цінна така допомога і з фінансової точки зору.

Допомога буде адресована не тільки пацієнтам відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання відділу надання соціальних послуг (стара назва – будинок-інтернат для людей похилого віку у Гоголеві, але й для всіх, хто її потребує.

Актуальні новини
""
08.05.2021 08:04
Не пафос слів, а тиша і пам’ять...
Вшанування полеглих розпочнеться у Великій Димерці 9 травня об 11-й годині… Дні 8-9 травня потребують від нас насамперед тиші і пам’яті. Не пафосу, не сили часто звичних і затертих слів, &nbsp…
""
07.05.2021 16:16
Богданівка, і не тільки: триває ямковий ремонт
Довгоочікуваний, і не тільки богданівськими водіями, ремонт центральної дороги села розпочався 5 травня. Це стосується вулиці Богдана Хмельницького. Вона останнім…
05.05.2021 17:16
Нова в.о. начальника Управління ОКМіС розпочинає…
Сьогодні перший робочий день у новому статусі провела Тетяна Іваненко. Розпорядженням селищного голови Анатолія Бочкарьова вона призначена виконуючою обов’язки начальника Управління…
05.05.2021 11:31
Підписано Меморандум про співробітництво з Державною екологічною академією
29 квітня відбулась зустріч голови Великодимерської територіальної громади Броварського району Київської області Бочкарьова Анатолія Борисовича з ректором Державної екологічної академії Міністерства…