Пройшла XXII сесія Великодимерської селищної ради 28 березня 2019 року

Під головуванням селищного голови Анатолія Бочкарьова 21 лютого 2019 року пройшла XXII сесія Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області VII скликання.

Порядок денний сесії складався з питань:

 1. Про внесення змін до Програми «Розвиток, ремонт та утримання об’єктів житлово-комунального господарства, благоустрою та соціально-культурного призначення Великодимерської об’єднаної територіальної громади на 2019-2023 роки», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 20.12.2018 р. № 371 XVІІІ-VІI.
 2. Про внесення змін до Програми «Турбота на 2019 рік», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 20.12.2018 р. № 375 XVІІІ-VІI.
 3. Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 20.12.2018 р. № 381 XVІІІ-VІI.
 4. Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Великодимерської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 20.12.2018 р. № 382 XVІІІ – VІІ.
 5. Про внесення змін до рішення Великодимерської селищної ради від 20.12.2018 р. № 383 XVІІІ-VІI «Про селищний бюджет Великодимерської селищної ради на 2019 рік» та додатків 2, 3, 5, 6, 7.
 6. Про делегування повноважень Управлінню фінансів Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області.
 7. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюватиметься право сервітуту.
 8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості.
 9. Про затвердження технічної документації та передачу в приватну власність земельних ділянок.
 10. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
 11. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність.
 12. Про затвердження детального плану території забудови земельної ділянки площею 3,0 га, для розміщення біогазового комплексу в смт Велика Димерка Броварського району Київської області
 13. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт Велика Димерка
 14. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки земель комунальної власності в с. Шевченкове, вул. Київська, 14 А
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Великодимерській селищній раді
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Великодимерській селищній раді
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту ТОВ «ДИМЕРКА-СОЛАР», ТОВ «ДИМЕРКА СЕС-1», ТОВ «ДИМЕРКА СЕС-2», ТОВ «ДИМЕРКА СЕС-3»
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в с. Тарасівка по вул. 9 січня.
 19. Про затвердження проекту землеустроющодо відведення земельної ділянкиу разі зміни її цільового призначеннягр. Фещуну Олександру Валерійовичу.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення гр. Сом Валерії Володимирівні.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення гр. Товстенко Наталії Віталіївні.
 22. Про затвердження проекту землеустроющодо відведення земельної ділянкиу разі зміни її цільового призначеннягр. Теплюку Миколі Марковичу.
 23. Різне

З усіх питань порядку денного було ухвалено відповідні рішення.

Актуальні новини
""
10.05.2021 11:13
Чотириденний збір у Конча-Заспі
Чотири дні, з 6 по 9 травня включно, на Олімпійській базі в Кончі-Заспі тривав навчально-тренувальний збір Броварської міської Федерації кіокушинкай карате, до якого входить і відділення з цього виду…
""
10.05.2021 09:36
Буде у громаді дитячо-спортивне свято
Керівництво комунального закладу «ДЮСШ Великодимерської селищної ради» ініціює проведення у громаді до Міжнародного дня захисту дітей дитячо-спортивного свята. …
""
08.05.2021 08:04
Не пафос слів, а тиша і пам’ять...
Вшанування полеглих розпочнеться у Великій Димерці 9 травня об 11-й годині… Дні 8-9 травня потребують від нас насамперед тиші і пам’яті. Не пафосу, не сили часто звичних і затертих слів, &nbsp…
""
07.05.2021 16:16
Богданівка, і не тільки: триває ямковий ремонт
Довгоочікуваний, і не тільки богданівськими водіями, ремонт центральної дороги села розпочався 5 травня. Це стосується вулиці Богдана Хмельницького. Вона останнім…