Проінспектували готовність освітніх закладів

Днями відповідна комісія, склад якої затверджено розпорядженням в.о.селищного голови К.Прянішніковою від 16.08.2019 №134 «Про перевірку стану готовності закладів освіти Великодимерської ОТГ до роботи у 2019-2020 навчальному році», провела об’їзд загальноосвітніх навчальних закладів та дитячих дошкільних, що надають освітні та виховні послуги.

Слід зазначити, що початкова освіта переходить на новий державний стандарт – Нову українську школу, освітній простір якої буде спрямований на розвиток дитини і мотивацію її до навчання. Тому, класні кімнати для маленьких школяриків облаштовувалися відповідно до методичних рекомендацій, розроблених Міністерством освіти і науки України. Об’їзд шкіл продемонстрував, що у різних освітніх закладах до впровадження вищезгаданої реформи підійшли по-різному, враховуючи творчий потенціал та індивідуальний підхід педагогів, які працюватимуть з першокласниками.

В загальному комісією відзначено потужну і сумлінну роботу у підготовці до нового навчального року усіх без винятку шкіл і дитячих садочків Великодимерської ОТГ. Звичайно, посприяло цьому й виділення значних коштів із селищного бюджету, а це – більше 5-ти мільйонів гривень. Адже в роботі селищної ради – турбота про підростаюче покоління є одним із пріоритетних завдань. Відтак, створення всіх необхідних умов для забезпечення навчально-виховного процесу завжди на контролі керівництва громади.

Повертаючись до результатів об’їзду, слід зазначити, що в усіх закладах освіти здійснено заплановані ремонтні роботи. Зокрема, у першому корпусі Великодимерського НВО проведено капітальні ремонти: частини одноповерхової покрівлі, кабінету біології, внітрішніх вбиралень на першому і другому поверхах; поточні ремонти: класних кімнат, бібліотеки, актової зали, їдальні, коридорів. Також перший корпус підключено до мережі Інтернет.

У Шевченківському НВО «ЗЗСО-ЗДО» проведено капітальні ремонти: даху, спортивного залу; косметичні: навчальних кабінетів, коридорів та підсобних приміщень, медпункту, поточні ремонти внутрішніх вбиралень. Придбали необхідні меблі для кабінетів та кухні. Здійснили поточні та косметичні ремонти дитячих майданчиків.

У Бобрицькому НВО «ЗЗСО-ЗДО» облаштовано натяжну стелю і проведено ремонт у методичному кабінеті та у спеціально обладнаному кабінеті «Домоводство», ремонт коридору та заміна електролічильника у ЗДО.

Косметичні та поточні ремонти класних кімнат, профільних кабінетів та спортзалу проведено у Руднянському НВО «ЗЗСО-ЗДО». У трьох класних кімнатах встановлено інтерактивні комплекси, в одному – мультимедійний.

У Тарасівському НВО «ЗЗСО-ЗДО» також проведено поточні ремонти класних кімнат та кабінетів, внушрішніх вбиралень, коридору.

Значна увага під час об’їзду шкіл приділялася й підготовці до опалювального періоду – попередньо проводилася ревізія теплотрас та енергогосподарства. За потреби здійснювався ремонт опалювальних систем та проводилися всі необхідні заходи задля забезпечення сталої роботи восени та взимку.

Всього ж відповідно до затвердженого акту, перевірка готовності кожного закладу освіти до 2019-2020 навчального року здійснювалася за 31 показником.

Звичайно, в ході перевірки було виявлено й деякі недоліки, над усуненням яких потрібно попрацювати разом, об’єднавши всі зусилля.

Актуальні новини
""
12.05.2021 14:15
Як Поповича "закатали" в асфальт
Настрій у мешканців вулиці Поповича у Великій Димерці сьогодні як ніколи піднесений. Місцевий житель, 75-річний Григорій Гришко, вийшов зі свого двору і піднятими вгору великими пальцями…
12.05.2021 12:14
О.Слобожан: Громади підтримують позицію щодо сплати ПДФО за місцем розміщення виробничих потужностей
11 травня у Верховній Раді України відбулося засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування під головуванням Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Мета…
""
10.05.2021 11:13
Чотириденний збір у Конча-Заспі
Чотири дні, з 6 по 9 травня включно, на Олімпійській базі в Кончі-Заспі тривав навчально-тренувальний збір Броварської міської Федерації кіокушинкай карате, до якого входить і відділення з цього виду…
""
10.05.2021 09:36
Буде у громаді дитячо-спортивне свято
Керівництво комунального закладу «ДЮСШ Великодимерської селищної ради» ініціює проведення у громаді до Міжнародного дня захисту дітей дитячо-спортивного свята. …