Про апаратну нараду

28 січня селищний голова Великодимерської селищної ради Анатолій Бочкарьов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та старостами ОТГ.

Актуальними на сьогодні залишається питання вакцинації як дитячого, так і дорослого населення. Зокрема, що стосується проведення щеплень працівникам дитячих дошкільних закладів та загальноосвітніх навчальних закладів, які є контактними особами. Присутні заслухали інформацію про роботу медичної галузі в цілому. На часі – встановлення електрокардіографа та аналізатора для проведення відповідних лабораторних досліджень. Акцентувалася увага на дотриманні профілактичних заходів у зв’язку з епідемічною ситуацією по захворюваннях на грип та гострі респіраторні інфекції, для яких характерні тяжкі ускладнення.

Що стосується надання соціальних послуг, то на розгляді – заяви по оформленню субсидій населенню та наданню матеріальної допомоги. Потребує вирішення питання забезпечення безкоштовними ліками «чорнобильців» 1 та 2-ї категорій. Також спеціалістами відділу соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді проводиться обстеження умов проживання неблагополучних родин. Особливо, що стосується тих, де виховуються діти.

Результативною стала участь школярів Великодимерської ОТГ у III (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Зокрема, з української мови та літератури і математики (в режимі он-лайн) – відповідно друге і третє почесні місця за учнями Великодимерського ліцею -Рубанкою Іриною та Філь Оленою; друге місце з історії виборов учень Тарасівського НВО «ЗЗСО-ЗДО» Васюк Владислав, а третє – учениця КЗ “Шевченківське НВО «ЗЗСО-ЗДО» – Бужак Ангеліна.

Щодо проблемних питань, то потребує поліпшення ситуація з пожежної безпеки в навчальних закладах. Слід приділити належну увагу таким елементарним заходами як забезпечення і доступність шляхів евакуації.

За інформацією управління фінансів, складною залишається ситуація з боржниками по сплаті податків до селищного бюджету. І хоч робота, розпочата в минулому році, продовжується, все ж податковий борг на сьогодні залишається більше 1 млн. 700 тисяч гривень.

У ході наради представник кожного структурного підрозділу прозвітував про зроблене. Старости поінформували про стан справ на підвідомчих територіях, де проводяться відповідні роботи по благоустрою населених пунктів. Потребує вирішення питання щодо обслуговування та утримання прибудинкових територій багатоквартирних будинків, оскільки не всі мешканці, які там проживають переймаються забезпеченням чистоти й порядку довкола.

Актуальні новини
""
10.05.2021 11:13
Чотириденний збір у Конча-Заспі
Чотири дні, з 6 по 9 травня включно, на Олімпійській базі в Кончі-Заспі тривав навчально-тренувальний збір Броварської міської Федерації кіокушинкай карате, до якого входить і відділення з цього виду…
""
10.05.2021 09:36
Буде у громаді дитячо-спортивне свято
Керівництво комунального закладу «ДЮСШ Великодимерської селищної ради» ініціює проведення у громаді до Міжнародного дня захисту дітей дитячо-спортивного свята. …
""
08.05.2021 08:04
Не пафос слів, а тиша і пам’ять...
Вшанування полеглих розпочнеться у Великій Димерці 9 травня об 11-й годині… Дні 8-9 травня потребують від нас насамперед тиші і пам’яті. Не пафосу, не сили часто звичних і затертих слів, &nbsp…
""
07.05.2021 16:16
Богданівка, і не тільки: триває ямковий ремонт
Довгоочікуваний, і не тільки богданівськими водіями, ремонт центральної дороги села розпочався 5 травня. Це стосується вулиці Богдана Хмельницького. Вона останнім…