Сайт підтримує адаптивний дизайн, для збільшення розміру елементів можна використовувати масштабування браузера (ctrl + '+')
Колір шрифту та фону
Нормальний
Високий контраст
Інверсія
Розмір шрифту
Нормальний
Великий
Дуже великий
Міжрядковий інтервал
Нормальний
Великий
Дуже великий
Інтервал між літерами
Нормальний
Великий
Дуже великий
Зображення
Увімкнені
Чорно-білі
Приховані
Використовувати шрифт
З засічками
Без засічок
прогноз на 00:00
хмарно 23.1℃
Представники громади взяли участь у тренінгу з психосоціальної підтримки вразливих категорій населення
07.03.2025
10:05
Навчання проходило в столиці в тренінговому центрі благодійної організації «СОС дитячі містечка України» протягом 3 днів. Великодимерську громаду представляли директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» Марина Компанець та психолог закладу.
Тренінг розрахований на фахівців із соціальної роботи, психологів, керівників управлінь соціального захисту населення та Центрів надання соціальної допомоги, старост старостинських округів.
В ньому взяли участь близько 30 представників територіальних громад Київщини. Триденне навчання було дуже насиченим не лише теорією, а й практичними заняттями, що є надзвичайно цінним. Тренер - Людмила Пона, має 20 років досвіду роботи в соціальній сфері, експертка, фасилітаторка багатьох освітніх проєктів пов’язаних із захистом прав дітей та роботою із соціально вразливими та такими, що потрапили в складні життєві обставини, категоріями людей.
Під час тренінгу Людмила Пона наголосила на необхідності відходу від старих методів роботи із вразливими категоріями. Наразі основне завдання фахівців соціальної сфери – навчити людей, які потрапили в складні життєві обставини, новим моделям поведінки, які б допомогли їм з цих обставин вибратися.
Саме тому на тренінгу вчилися: - надавати допомогу при гострій реакції на стрес; - основам першої психологічної допомоги; - визначати сильні сторони людей, які потрапили в складні життєві обставини й працювати з ними; - володіти інструментами конструктивної комунікації; - інструментарію мотивації до змін; - підтримці людей, які переживають втрату. Тренінг відбувся у рамках проєкту "Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми", який впроваджується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KFW). В консорціум входять: Українська мережа за права дитини, СОС Дитячі Містечка Україна, ГО "Соціальна Синергія" та Українська освітня платформа
Поділитися:
Актуальні новини
21.07.2025 22:37
Як уникнути великих збитків при втраті врожаю або сільськогосподарських тварин підприємству
Як уникнути великих збитків при втраті врожаю або сільськогосподарських тварин підприємству
Агрострахування
Сільськогосподарське виробництво є специфічною галуззю…
18.07.2025 12:29
Шановні громадяни! Будьте обережні у пожежонебезпечний період!
Пам’ятайте, що вогонь із сухої трави чи сміття, яких в такий спосіб прагнуть позбутися недолугі господарі, від найменшого подиху вітру може миттєво перекинутися на кущі та дерева, будівлі та…
17.07.2025 13:43
Роз’яснення до Порядку надання щорічної разової адресної грошової допомоги сім’ям осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю за рахунок коштів обласного бюджету
Адресна грошова допомога за цим Порядком надається сім’ям осіб з інвалідністю І групи, дітей з інвалідністю, які за більшістю основних категорій життєдіяльності мають обмеження І-ІІІ…
16.07.2025 10:34
Меседж-бокс: Вступ до українських ЗВО для молоді з ТОТ (2025)
Чому це важливо?
Молодь з тимчасово окупованих територій України має право на освіту в українських закладах вищої освіти. У 2025 році держава продовжує для них спрощену, безпечну та…