Працюємо над виготовленням містобудівної документації

Під головуванням Великодимерського селищного голови 20 червня 2018 року відбулась нарада з питань виготовлення містобудівної документації – генеральних планів сіл: Бобрик, Гайове, Рудня та Шевченкове.

На нараду були запрошені: головний архітектор району Харитонюк Т.М., директор ТОВ “Центр АПЛД” Коваленко Ю.В., депутати районної та селищної ради.

У нараді також взяли участь: перший заступник селищного голови Кушніренко Ю.І., начальник відділу земельних ресурсів Рубанка О.М., радник селищного голови Вайсфельд Л.А., в. о. старости сіл – Литвин М.Г., Карчевський О.П., Йовенко В.М.

В ході наради присутні були ознайомлені з вимогами чинного законодавства в сфері містобудування, проаналізували наявні у селищної ради містобудівні документи, визначили порядок та строки збору підготовчих документів для виготовлення Генеральних планів населених пунктів громади, прийняття необхідних рішень, а також встановили попередні строки виконання робіт.

Присутні мали змогу висловити побажання щодо подальшого розвитку населених пунктів, які будуть враховані при розробці містобудівної документації, а також отримати відповіді фахівців на поставлені питання.

Нарадою рекомендовано селищному голові винести на розгляд чергової сесії селищної ради питання про початок розробки містобудівної документації населених пунктів Бобрик, Гайове, Рудня та Шевченкове і прийняти відповідне рішення.

Робоча група з підготовки матеріалів для виготовлення містобудівної документації чекає на пропозиції від жителів громади, представників бізнесу, установ та організацій, що здійснюють свою діяльність на території Великодимерської ОТГ, інших зацікавлених осіб щодо подальшого розвитку громади для врахування при розробці генеральних планів сіл.

Пропозиції можна надсилати письмово на адресу: смт Велика Димерка, вул. Бобрицька,1 виконавчий комітет, або на електронну пошту v_dymerka@ukr.net.

Актуальні новини
""
08.05.2021 08:04
Не пафос слів, а тиша і пам’ять...
Вшанування полеглих розпочнеться у Великій Димерці 9 травня об 11-й годині… Дні 8-9 травня потребують від нас насамперед тиші і пам’яті. Не пафосу, не сили часто звичних і затертих слів, &nbsp…
""
07.05.2021 16:16
Богданівка, і не тільки: триває ямковий ремонт
Довгоочікуваний, і не тільки богданівськими водіями, ремонт центральної дороги села розпочався 5 травня. Це стосується вулиці Богдана Хмельницького. Вона останнім…
05.05.2021 17:16
Нова в.о. начальника Управління ОКМіС розпочинає…
Сьогодні перший робочий день у новому статусі провела Тетяна Іваненко. Розпорядженням селищного голови Анатолія Бочкарьова вона призначена виконуючою обов’язки начальника Управління…
05.05.2021 11:31
Підписано Меморандум про співробітництво з Державною екологічною академією
29 квітня відбулась зустріч голови Великодимерської територіальної громади Броварського району Київської області Бочкарьова Анатолія Борисовича з ректором Державної екологічної академії Міністерства…