Працюємо над виготовленням містобудівної документації

Під головуванням Великодимерського селищного голови 20 червня 2018 року відбулась нарада з питань виготовлення містобудівної документації – генеральних планів сіл: Бобрик, Гайове, Рудня та Шевченкове.

На нараду були запрошені: головний архітектор району Харитонюк Т.М., директор ТОВ “Центр АПЛД” Коваленко Ю.В., депутати районної та селищної ради.

У нараді також взяли участь: перший заступник селищного голови Кушніренко Ю.І., начальник відділу земельних ресурсів Рубанка О.М., радник селищного голови Вайсфельд Л.А., в. о. старости сіл – Литвин М.Г., Карчевський О.П., Йовенко В.М.

В ході наради присутні були ознайомлені з вимогами чинного законодавства в сфері містобудування, проаналізували наявні у селищної ради містобудівні документи, визначили порядок та строки збору підготовчих документів для виготовлення Генеральних планів населених пунктів громади, прийняття необхідних рішень, а також встановили попередні строки виконання робіт.

Присутні мали змогу висловити побажання щодо подальшого розвитку населених пунктів, які будуть враховані при розробці містобудівної документації, а також отримати відповіді фахівців на поставлені питання.

Нарадою рекомендовано селищному голові винести на розгляд чергової сесії селищної ради питання про початок розробки містобудівної документації населених пунктів Бобрик, Гайове, Рудня та Шевченкове і прийняти відповідне рішення.

Робоча група з підготовки матеріалів для виготовлення містобудівної документації чекає на пропозиції від жителів громади, представників бізнесу, установ та організацій, що здійснюють свою діяльність на території Великодимерської ОТГ, інших зацікавлених осіб щодо подальшого розвитку громади для врахування при розробці генеральних планів сіл.

Пропозиції можна надсилати письмово на адресу: смт Велика Димерка, вул. Бобрицька,1 виконавчий комітет, або на електронну пошту v_dymerka@ukr.net.

Актуальні новини
""
12.05.2021 14:15
Як Поповича "закатали" в асфальт
Настрій у мешканців вулиці Поповича у Великій Димерці сьогодні як ніколи піднесений. Місцевий житель, 75-річний Григорій Гришко, вийшов зі свого двору і піднятими вгору великими пальцями…
12.05.2021 12:14
О.Слобожан: Громади підтримують позицію щодо сплати ПДФО за місцем розміщення виробничих потужностей
11 травня у Верховній Раді України відбулося засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування під головуванням Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Мета…
""
10.05.2021 11:13
Чотириденний збір у Конча-Заспі
Чотири дні, з 6 по 9 травня включно, на Олімпійській базі в Кончі-Заспі тривав навчально-тренувальний збір Броварської міської Федерації кіокушинкай карате, до якого входить і відділення з цього виду…
""
10.05.2021 09:36
Буде у громаді дитячо-спортивне свято
Керівництво комунального закладу «ДЮСШ Великодимерської селищної ради» ініціює проведення у громаді до Міжнародного дня захисту дітей дитячо-спортивного свята. …