Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Великодимерської селищної ради «Про затвердження Регламенту роботи центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Великодимерської селищної ради»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Великодимерської селищної ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Регламенту роботи центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Великодимерської селищної ради».

Стислий зміст регуляторного акта

Регуляторний акт розроблений відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308.

Строк дії регуляторного акта необмежений, з можливістю внесення до нього змін та його відміни у разі зміни чинного законодавства та з інших причин.

Спосіб оприлюднення регуляторного акта: з текстом проекту регуляторного акта та аналізом впливу регуляторного акта можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Великодимерської селищної ради https://vdsr.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня його оприлюднення: у письмовому вигляді за адресою: вул. Бобрицька, б.1, смт Велика Димерка, Броварський район, Київська область, 07442, (кабінет № 1), телефон для довідок (04594) 67603 або на електронну адресу: v_dymerka@ukr.net з поміткою «пропозиції щодо проекту регуляторного акта для відділу економіки, інвестицій та публічних закупівель».

Актуальні новини
""
12.05.2021 14:15
Як Поповича "закатали" в асфальт
Настрій у мешканців вулиці Поповича у Великій Димерці сьогодні як ніколи піднесений. Місцевий житель, 75-річний Григорій Гришко, вийшов зі свого двору і піднятими вгору великими пальцями…
12.05.2021 12:14
О.Слобожан: Громади підтримують позицію щодо сплати ПДФО за місцем розміщення виробничих потужностей
11 травня у Верховній Раді України відбулося засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування під головуванням Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Мета…
""
10.05.2021 11:13
Чотириденний збір у Конча-Заспі
Чотири дні, з 6 по 9 травня включно, на Олімпійській базі в Кончі-Заспі тривав навчально-тренувальний збір Броварської міської Федерації кіокушинкай карате, до якого входить і відділення з цього виду…
""
10.05.2021 09:36
Буде у громаді дитячо-спортивне свято
Керівництво комунального закладу «ДЮСШ Великодимерської селищної ради» ініціює проведення у громаді до Міжнародного дня захисту дітей дитячо-спортивного свята. …