Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Великодимерської ОТГ»

На виконання вимог ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Виконавчого комітету Великодимерської селищної ради «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Великодимерської ОТГ» та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій.
Проект рішення та аналіз регуляторного впливу розташовано на сайті www.vdsr.gov.ua Великодимерської ОТГ.

Стислий зміст регуляторного акта

Регуляторний акт розроблений відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308.

Відповідно до Закону України від 20.11.2012 № 5502-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання та управління у сфері транспорту та дорожнього господарства», статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області забезпечує організацію пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Великодимерської ОТГ.

Строк дії регуляторного акта необмежений, з можливістю внесення до нього змін та його відміни у разі зміни чинного законодавста та з інших причин.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі:

– поштою за адресою: вул. Бобрицька, 1, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442, (каб.№1) ,відділ економіки, інвестицій та публічних закупівель Виконавчого комітету Великодимерської селищної ради Броварського Району Київської області;

– електронною поштою за адресою: v_dymerka@ukr.net з приміткою «пропозиції щодо проекту регуляторного акта для відділу економіки ,інвестицій та публічних закупівель»

Актуальні новини
""
08.05.2021 08:04
Не пафос слів, а тиша і пам’ять...
Вшанування полеглих розпочнеться у Великій Димерці 9 травня об 11-й годині… Дні 8-9 травня потребують від нас насамперед тиші і пам’яті. Не пафосу, не сили часто звичних і затертих слів, &nbsp…
""
07.05.2021 16:16
Богданівка, і не тільки: триває ямковий ремонт
Довгоочікуваний, і не тільки богданівськими водіями, ремонт центральної дороги села розпочався 5 травня. Це стосується вулиці Богдана Хмельницького. Вона останнім…
05.05.2021 17:16
Нова в.о. начальника Управління ОКМіС розпочинає…
Сьогодні перший робочий день у новому статусі провела Тетяна Іваненко. Розпорядженням селищного голови Анатолія Бочкарьова вона призначена виконуючою обов’язки начальника Управління…
05.05.2021 11:31
Підписано Меморандум про співробітництво з Державною екологічною академією
29 квітня відбулась зустріч голови Великодимерської територіальної громади Броварського району Київської області Бочкарьова Анатолія Борисовича з ректором Державної екологічної академії Міністерства…