Оголошення про проведення відкритого архітектурного конкурсу на визначення кращої проектної пропозиції із реконструкції об’єктів благоустрою та інфраструктури центральної частини смт Велика Димерка

Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради оголошує відкритий архітектурний конкурс на визначення кращої проектної пропозиції із реконструкції об’єктів благоустрою та інфраструктури центральної частини смт Велика Димерка.

Метою проведення конкурсу є визначення кращої проектної пропозиції реконструкції об’єктів благоустрою та інфраструктури центральної частини смт Велика Димерка, як основи для подальшого розроблення проектної документації. Предметом конкурсу є архітектурно-просторове рішення центральної частини смт Велика Димерка, яка потребує містобудівного оновлення з включенням в її структуру фонтану, а також можливим доповненням іншими об’єктами містобудування, що композиційно організують простір центральної частини, разом з реалізацією заходів із комплексного благоустрою та озеленення.

Конкурс проводиться з 21 лютого по 22 квітня 2019 року. Програма та умови проведення конкурсу оприлюднені на офіційному веб-сайті Великодимерської селищної ради.

Учасниками конкурсу можуть бути окремі архітектори або їх авторські колективи, що мають відповідну освіту та кваліфікаційний сертифікат. Автор для виконання конкурсного проекту може сформувати авторський колектив, будучи його керівником або учасником. У складі авторського колективу можуть бути архітектори без кваліфікаційного сертифікату та студенти вищих архітектурних навчальних закладів.

Для участі у конкурсі автор, авторський колектив має подати заявку про наміри взяти участь у Конкурсі із зазначенням прізвища, імені, по батькові автора, членів авторського колективу, поштової та електронної адреси, контактного номера телефону. Заявка подається особисто за адресою смт Велика Димерка вул. Бобрицька, б.1 кім.3 або на e-mail v_dymerka@ukr.net. Заявки про намір взяти участь від авторського колективу кожен із його членів заповнює за встановленою формою особисто і подаються пакетом.

Призовий фонд становить 10000 грн: перше місце ̵ 7000 тис. грн; друге місце ̵ 2000 грн; третє місце ̵ 1000 тис. грн.

Переможець конкурсу має право на подальше розроблення (чи участь у розробленні) проектної документації.

Конкурсні проектні пропозиції подаються учасниками з 9-00 до 13-00 год. 22 квітня 2019 року за адресою смт Велика Димерка, вул. Бобрицька, б.1 кім.3.

Премійовані проектні пропозиції залишаються в замовника конкурсу. Проектна пропозиція переможця знаходиться у замовника конкурсу до моменту вирішення питання подальшої розробки проектної документації. Усі інші проектні пропозиції повертаються авторам, на їх вимогу, впродовж місяця.

Конкурсні матеріали виконуються українською мовою.

Адреса і телефон для довідок: смт Велика Димерка вул. Бобрицька, б.1, кім.3 (відділ капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури), +380 (4594) 67603.

Актуальні новини
""
08.05.2021 08:04
Не пафос слів, а тиша і пам’ять...
Вшанування полеглих розпочнеться у Великій Димерці 9 травня об 11-й годині… Дні 8-9 травня потребують від нас насамперед тиші і пам’яті. Не пафосу, не сили часто звичних і затертих слів, &nbsp…
""
07.05.2021 16:16
Богданівка, і не тільки: триває ямковий ремонт
Довгоочікуваний, і не тільки богданівськими водіями, ремонт центральної дороги села розпочався 5 травня. Це стосується вулиці Богдана Хмельницького. Вона останнім…
05.05.2021 17:16
Нова в.о. начальника Управління ОКМіС розпочинає…
Сьогодні перший робочий день у новому статусі провела Тетяна Іваненко. Розпорядженням селищного голови Анатолія Бочкарьова вона призначена виконуючою обов’язки начальника Управління…
05.05.2021 11:31
Підписано Меморандум про співробітництво з Державною екологічною академією
29 квітня відбулась зустріч голови Великодимерської територіальної громади Броварського району Київської області Бочкарьова Анатолія Борисовича з ректором Державної екологічної академії Міністерства…