Одразу 13 призових місць і п’ять - в національній збірній

Команда ДЮСШ Великодимеської територіальної громади з 17 юних спортсменів взяла участь у чемпіонаті України з бойових мистецтв комбат-захист ІСО (легкий контакт дорослі, юніори, юнаки). Він проходив у Броварах, у легкоатлетичному манежі ШВСМ минулих вихідних.

Загалом зібралися більше 150 учасників. Змагання проходили з неолімпійських видів єдиноборств. Проте, організатори включили до програми і бокс, хоча цей вид спорту давно виступає під егідою «п’яти кілець».

Саме юні боксери громади, вихованці тренерів Руслана Мишка, Леоніда Міхеєва та Ярослава Халєєва, й брали участь у цьому спортивному форумі.

Всі без винятку хлопчики виходили на ринг і самовіддано боролися, намагаючись показати свої найкращі якості. Демонстрували часом не стільки початкові боксерські навички, бо практично всі вони лише розпочинають свій шлях у спорті, а неймовірну жагу боротися, сміливість, впертість, характер. А без цих якостей серйозних результатів досягти неможливо.

Старання вихованців ДЮСШ не були марними, багато з них приїхали додому з нагородами. Цифри за прізвищем – рік народження спортсменів та прізвище тренера.

Отже, треті місця завоювали Андрій Прима (2008, І.Міхеєв), Святослав Коваль (2012, І.Міхеєв), Андрій Постол (2010, І.Міхеєв).

«Срібні» нагороди завоювали Назар Рижий (2008, Я.Халєєв), Ілля Прокопенко (2008, І.Міхеєв), Андрій Гребельник (2010, І.Міхеєв), Роман Крук (2007, Р.Мишко), Гліб Рубан (2008, Р.Мишко).

І, нарешті, «золоті» нагороди цього чемпіонату записали в свій та тренерський актив: Ярослав Майстренко (2008, Я.Халєєв), Роман Фроликов (2008, Я.Халєєв), Артем Губський (2010, І.Міхеєв), Олександр Гордієнко (2012, Р.Мишко), Дмитро Кушка (2011, Р.Мишко).

Загалом боксери нашої громади завоювали у Броварах 13 призових місць.

І ще одна надзвичайно суттєва деталь. Як повідомив, директор ДЮСШ і тренер Руслан Мишко, перше місце принесло спортсменам місце в національній збірній України комбат-захисту ІСО. Броварські змагання мали статус відбіркового турніру.

Актуальні новини
""
08.05.2021 08:04
Не пафос слів, а тиша і пам’ять...
Вшанування полеглих розпочнеться у Великій Димерці 9 травня об 11-й годині… Дні 8-9 травня потребують від нас насамперед тиші і пам’яті. Не пафосу, не сили часто звичних і затертих слів, &nbsp…
""
07.05.2021 16:16
Богданівка, і не тільки: триває ямковий ремонт
Довгоочікуваний, і не тільки богданівськими водіями, ремонт центральної дороги села розпочався 5 травня. Це стосується вулиці Богдана Хмельницького. Вона останнім…
05.05.2021 17:16
Нова в.о. начальника Управління ОКМіС розпочинає…
Сьогодні перший робочий день у новому статусі провела Тетяна Іваненко. Розпорядженням селищного голови Анатолія Бочкарьова вона призначена виконуючою обов’язки начальника Управління…
05.05.2021 11:31
Підписано Меморандум про співробітництво з Державною екологічною академією
29 квітня відбулась зустріч голови Великодимерської територіальної громади Броварського району Київської області Бочкарьова Анатолія Борисовича з ректором Державної екологічної академії Міністерства…