Нова в.о. начальника Управління ОКМіС розпочинає…

Сьогодні перший робочий день у новому статусі провела Тетяна Іваненко.

Розпорядженням селищного голови Анатолія Бочкарьова вона призначена виконуючою обов’язки начальника Управління освіти, культури, молоді і спорту (ОКМіС) Великодимерсьої селищної ради.

Тетяна Іваненко досить добре знає освіту Броварського району. Оскільки протягом останніх трьох років вона очолювала інклюзивно-ресурсний центр району. Фактично вона зіграла одну з ключових ролей у його створенні.

Пані Тетяна має дві вищі освіти, здобуті в університеті «Україна: у 2007 році отримала диплом магістра соціальної роботи, а в 2020 році – диплом магістра психології.

Новопризначений в.о. розуміє, що на неї очікує великий шмат роботи. Оскільки громада зросла, збільшилася кількість навчальних закладів.

  • У кожного з них, окрім певних загальних питань, є і свої особливі, - котрі потребують рішення, - каже пані Тетяна. – Переконана, що спільними зусиллями поступово ми їх вирішимо.

Першочерговими ж завданнями, з якими Тетяна Іваненко протягом перших годин роботи з допомогою свого заступника Ірини Хитрої вже встигла детально ознайомитися, є судові позови та приписи стосовно пожежної безпеки у школі, а також проведення конкурсів на заміщення вакантних посад директорів шкіл у Великій Димерці, Рудні та Гоголеві.

  • Дуже важливо, щоб все відбулося згідно з прописаними процедурами, прозоро та об’єктивно, - наголошує пані Іваненко.

Між тим конкурс має бути проведений і щодо посади начальника Управління освіти, культури, молоді та спорту. Його оголосить селищна рада. Немає сумнівів, що одним з претендентів буде і Тетяна Іваненко.

Актуальні новини
11.06.2021 10:04
З 1 травня 2021 року встановлено нові умови призначення житлових субсидій - субсидію
19 травня 2021 року Уряд прийняв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій. Відповідно до якого, для значної кількості домогосподарств, які отримували…
10.06.2021 11:17
Мінцифра запустила Цифрограм для держслужбовців
На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 471, зокрема, цілі: Українець, який хоче мати цифрові навички,…
""
09.06.2021 18:07
Майбутні олімпійці – у теперішній Бориспіль
У Борисполі 12 червня, в суботу, пройде «Олімпійський день-21». Це спортивно-масове свято. Традиційне, яке проходить щоразу у різних містах Київщини. Запланована широка…
09.06.2021 10:47
У Русанові панував свій бог – радості й позитиву
Якщо хтось думає, що у Русанові у неділю, 6 червня, правила балом його величність погода, то я легко вас переконаю в іншому. Тут панував інший бог. І його ймення – Бог Позитиву. У цьому…