Національний бізнес-рейтинг: «Великодимерське» - третє в Україні, та перше – на Київщині

Українці – вони такі. Люблять не тільки пісні, сало й дівчат. Вони ще й полюбляють лаяти – когось за щось, шукати винних – когось і за все. Часом їм дуже важко. Важко зізнатися, що хтось зробив якусь добру справу, чи просто зробив добро. А надто, коли це сусід.

Словом, нелегко цим українцям живеться, виходячи з усього вище сказаного.

Якщо скласти рейтинг тих, кому дістається найбільше на горіхи від справедливих українців, то неодмінно в числі якщо не трійки лідерів, то п’ятірки – це точно, будуть комунальники. Поряд з медиками, з владою, безперечно. Комунальники завжди винні: у тому, що випав сніг, у тому що – можливо й не випав, у тому, що падає листя з дерев і що дерева самі по собі старіють, у тому, що хтось зламав каналізацію і тече зовсім не туди, куди текло, що не вивозиться сміття… І так далі, так далі.

Добре, або хоча б непогане, бачиться краще з боку. Хоча автор ризикне і скаже: попри багато нарікань (а вони були, є і будуть – читайте вище, чому), роботу комунального підприємтва «Великодимерське» цілком можна вважати досить успішною.

…Учора, 11 січня, якраз був другий вівторок місяця, коли з моєї, нашої вулиці комунальники забирають сміття. Так і сталося. Як і обіцяли – вранці під’їхав МАN і забрав мішечок з логотипом «Великодимерське», який я виставив. Все чітко.

Мешканці Плоского ще донедавна навіть на картах кидали – чи зможуть колись взагалі прибрати великий і дуже неприємний смітник практично в центрі села поблизу багатоповерхівки. Плосківці – вони ж теж українці, тож більшість скептично махала головами – ні, не зможуть. Вже скільки спроб було, а злощасний причіп, який перетворився на гору зі сміттям, з місця так і не зрушив.

Ні, а він таки зрушив. Його зрушили – силами, наполегливістю та вмінням працівників «Великодимерського». Нині там чисто, сміття збирається й вивозиться досить цивілізовано.

Це лише два маленькі приклади із загальної достатньо нормальної в громаді картини. А погляд з боку підказує нам, що у Великодимерській громаді завдяки «Великодимерському» ситуація більш ніж нормальна, навіть добра.

Око з боку – то Національний бізнес-рейтинг, який вже досить давно реалізує рейтингову програму «Лідер галузі 2021»

Перед самим Новим роком директор комунального підприємства «Великодимерське» Микола Драний зібрав у своєму кабінеті працівників, але, звісно, не всіх, і доніс приємну звістку – серед малих підприємства КП «Великодимерське» посіло 3 місце серед суб’єктів господарювання України за показником «Тривалість фінансового циклу» і 1 місце серед суб’єктів господарювання Київської області у нмінації «Фінансові показники успішної діяльності».

У супровідному листі на адресу керівника підприємства вказується: «Результати рейтингу – основа для присвоєння Вашому підприємству звання «Лідер газузі 2021». Це не лише здобуток і гордість усього колективу, але й потужний імпульс для нових досягнень».

У свою чергу Микола Драний зазначив:

  • Ці високі місця в Національному бізнес-рейтингу - то заслуга всього колективу, це результат наполегливої, цілеспрямованої, результативної праці. Це підтвердження того, що за великим рахунком наше комунальне не дарма їсть хліб в нашій громаді. Ну й безперечно це визнання спонукає нас працювати ще краще. І до цього ми готові.

Крім нагороди комунальному – «Лідер галузі», відзнаки отримали й деякі члени колективу. Свідоцтва кращим спеціалістам галузі вручили головному інженеру Олександру Золотопольському, бухгалтерам Людмилі Половко та Тетяні Половко. Медаль «За віддану працю» від Національного бізнес-рейтингу отримав виконроб Андрій Драний.

Директора підприємства «Великодимерське» Миколу Драного нагородили орденом «Взірцевий лідер»…

Поділитися:
Актуальні новини
02.06.2023 16:46
241 тисяча дітей здобувала освіту в школах Київщини протягом навчального року 2022/2023
У навчальному році, що завершується, на Київщині функціонували 638 закладів освіти. Загалом у них навчалася понад 241 тисяча дітей. Про це повідомила під час брифінгу заступниця голови КОВА Жанна…
02.06.2023 16:42
231 ваучер на навчання отримали жителі Київщини
Відповідно до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці навчання здійснюється закладами професійної (професійно-технічної), фахової…
02.06.2023 14:46
Цьогоріч у Київській області національний мультипредметний тест складатимуть понад 15 тисяч випускників
Цьогоріч 11 800 школярів випускаються з навчальних закладів регіону. А всього складатимуть НМТ в області понад 15 тисяч осіб – це випускники шкіл області та внутрішньо переміщені діти. Для…
02.06.2023 11:31
Аграрії Київщини – другі за кількістю отриманих грантів у межах державної програми зі створення та розвитку садів і теплиць
Аграрії Київської області – на другому місці за кількістю отриманих грантів у межах державної програми зі створення та розвитку садів і теплиць. Та перші серед інших регіонів України за загальною…