«Нас буде багато, і разом ми зможемо програми здолати»

До початку нового навчального року ще ніби далеко, проте підготовка до нього у Великодимерському ліцеї вже розпочалася. Відбулося перше побачення з батьками майбутніх першокласників. Зустріч пройшла 20 січня. Актовий зал був заповнений мамами та татами практично вщерть.

Насамперед, як повідомила нас директор ліцею Тетяна Філіпова, очікується у 22-му році не менша кількість першачків, ніж у вересні 21-го.

  • На цей час ми зможемо говорити, що у нас буде п’ять перших класів орієнтовно по 30 учнів у кожному. Але цілком може статися, що буде й більше, - сказала вона.

Тетяна Анатоліївна ознайомила присутніх батьків із загальними принципами діяльності ліцею, розкрила суть змін у навчальному закладі, які стосуються як матеріально-технічної бази, в тім числі й зовнішніх параметрів, так і внутрішніх перемін, що стосуються винятково навчально-виховного процесу.

  • Ми разом із владою робимо і будемо робити все, аби кожна дитина із задоволенням приходила до ліцею, - наголосила пані директор.

Батькам педагоги ліцею розповіли про програми, за якими, на їх вибір, будуть навчатися їхні діти. Людмила Корнієнко ознайомила з проектом «Інтелект України». Програма, а вона вже працювала за нею і буде набирати новий клас, дуже цікава, широко використовуються в процесі навчання новітні технології, зокрема, аудіо- та відеовізуалізація тощо.

Людмила Товстенко представила проект «Світ чекає крилатих». Тут особлива увага приділяється розвитку креативності, творчості дітей.

Обидві програми оплачуються батьками. Обходиться навчальний рік у 3 тисячі гривень, тобто 300 гривень на місяць.

Третій проект, за яким можуть навчатися діти-першокласники, це вже відома всім НУШ – нова українська школа. Вона не потребує додаткових фінансових витрат від батьків. Про неї розповідали на зустрічі з батьками Лариса Чорновол та Наталя Прима.

Програми різні, однак є один об’єднавчий момент – позитивного результату можна досягти за умови неодмінно активної участі батьків у навчальному процесі. Це має сприйматися мамами і татами як аксіома.

Тільки щоденна їхня увага, допомога своїм діткам допоможе якісно впоратися з програмою та домагатися поставлених цілей.

  • Але яку б ви програму не вибрали для своїх дітей, наше спільне з вами головне завдання, щоб наші діти виростали підготовленими до сучасних умов життя, і були просто хорошими людьми. У нас фаховий педагогічний колектив, здатний вирішувати будь-які завдання, йти в ногу із новітніми педагогічними теоріями, в ногу із сучасністю, котра змінюється часом просто блискавично. Ми працюємо, що надзвичайно добре, в умовах, коли селищна влада пріоритетом своєї діяльності обрала дитину. Тож ми маємо всі підстави говорити: ми можемо і повинні виховувати наших дітей успішними, креативними, задоволеними своїм перебуванням у стінах нашого ліцею. Тож – запрошуємо до співпраці! – завершила зустріч з батьками Тетяна Філіпова.
Поділитися:
Актуальні новини
""
23.05.2022 07:00
Воєнний стан Україні продовжено до 23 серпня 2022 року
22 травня, у неділю, Верховна Рада підтримала законопроект, запропонований Президентом України, про продовження на території нашої держави дію воєнного стану до 23 серпня 2022 року. Також на…
20.05.2022 16:33
НОВА ПОСЛУГА В ДІЇ — ОФОРМЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ТИХ, ХТО ВТРАТИВ РОБОТУ ПІД ЧАС ВІЙНИ
Мінцифри запускає в Дії нову соціальну послугу — Допомога по безробіттю для українців, які втратили роботу під час війни та зареєстровані на тимчасово окупованих територіях чи там, де ведуться…
20.05.2022 16:31
ВСТУП-2022: РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ЕТАП ПІДТВЕРДЖЕННЯ УЧАСТІ У НМТ
Сьогодні, 20 травня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про важливий етап для учасників національного мультипредметного тесту. До 7 червня 2022 року (включно) триватиме…
20.05.2022 16:18
Про продовження воєнного стану
Указом Президента України продовжено воєнний стан Документ_896425.pdf