У ній взяли участь тимчасово здійснюючий повноваження селищного голови Олександр Борсук, заступник селищного голови Олександр Рубанка, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, охорони довкілля, мобілізаційної та правоохоронної діяльності Ярослав Мазуренко та старости.
![](/sites/vdsr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x900/inline-images/450625920_402283096178910_8322861947498849274_n.jpg?itok=sz1oXfeN)
У ході наради обговорили деталі поточних завдань, зосередились на виявленні проблемних питань, а також визначили шляхи посилення взаємодії.
![](/sites/vdsr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x900/inline-images/450800869_1031967588490104_1982845901676212167_n.jpg?itok=SgyCNxyB)
Ключовими питаннями були завдання та обов’язки покладені на органи місцевого самоврядування у виконанні мобілізаційних заходів та веденні військового обліку. Також обговорили участь добровольчих формувань територіальних громад у цьому процесі та організацію оповіщення та призову громадян, яка була покладена на органи місцевого самоврядування.
![](/sites/vdsr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x900/inline-images/449918708_3500989890193836_1283947238958816269_n.jpg?itok=YDnkdBUv)
Також тимчасово здійснюючий повноваження селищного голови Олександр Борсук під час наради наголосив на необхідності ремонту доріг обласного значення на території громади.
![](/sites/vdsr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x900/inline-images/450347573_1218443826181176_4319107759103612669_n.jpg?itok=ltzlBUR3)