Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко: Перевірки укриттів області будуть постійними і неочікуваними

6 червня начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко з робочим візитом побував у Вишгороді та на власні очі побачив, як функціонують деякі укриття в місті.

«Вирішив особисто перевірити, як виконуються доручення Президента та рішення обласної комісії ТЕБ і НС. Від мешканців Київщини отримую чимало скарг про те, що укриття закриті або в них просто неможливо перебувати під час повітряної тривоги, оскільки немає жодних умов», – повідомив Руслан Кравченко.

Спершу очільник обладміністрації відвідав Вишгородську центральну районну лікарню. Тут нещодавно облаштували сучасне укриття, яке розраховане на одночасне перебування 50-70 осіб.

Руслан Кравченко відзначив, що в укритті доступні ліжка, місця для сидіння, облаштована система подачі тепла, вентиляція, запасні виходи тощо. Є все необхідне обладнання для проведення маніпуляцій та операцій. Сховище має автономне водопостачання для питної та технічної води, вбиральні, запаси медичних засобів.

Важливим є те, що лікарі запевнили: під час тривоги укриття доступне для всіх, хто хоче сховатися від небезпеки.

Друга локація, яку відвідав начальник КОВА, – це найпростіше укриття в одній із багатоповерхівок Вишгорода. Він зазначив, що ситуація тут кардинально інша. Так, приміщення зовсім не пристосоване до перебування в ньому людей. Відсутнє нормальне освітлення, вентиляція, немає місць для сидіння тощо.

Руслан Кравченко дав два дні на покращення стану укриття.

Очільник адміністрації наголосив, що подібні перевірки будуть постійними й неочікуваними.

Крім того, він закликав мешканців Київщини в разі неналежного функціонування укриттів повідомляти на гарячу лінію КОВА за номером: (044) 363 07 34. Гаряча лінія працює з понеділка до п’ятниці: 9:00-18:00.

«Загалом на Київщині 1865 укриттів. Непридатною є 341 споруда. Із кожним випадком розбираємося окремо. Наголошую! Відповідальність за стан укриттів – на місцевій владі. Саме місцева влада є розпорядником коштів, які призначені для їх облаштування. Відсутність доступу до укриттів – це безвідповідальність та недбалість, яка може коштувати життів», – додав Руслан Кравченко.

Поділитися:
Актуальні новини
28.09.2023 10:39
Передавайте показання газового лічильника зручним для вас способом!
Клієнти ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» можуть передати показання газового лічильника будь-яким зручним для них способом, незалежно від наявності інтернету чи доступності центру…
28.09.2023 10:37
До уваги мешканці громади!!!!
Грип птиці, це висококонтагіозна вірусна хвороба птахів, для якої характерний гострий перебіг з явищами септицемії, ураженням органів дихання та травлення. На грип хворіє птиця будь…
28.09.2023 10:35
До уваги мешканці громади!!!!
СКАЗ - є однією із найдавніших хвороб теплокровних тварин і людини та надзвичайно небезпечним захворюванням, яке супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи і…
27.09.2023 11:06
Як роботодавцю отримати компенсацію за працевлаштування людини з інвалідністю.
Роботодавець, який надав роботу людині з першою або другою групою інвалідності та підлаштував під її потреби робоче місце, може отримати грошову компенсацію у сумі, що не перебільшує: ● 100,5 тис…