На часі – створення Ради керівників підприємств

В п’ятницю, 28 лютого, селищний голова Анатолій Бочкарьов провів організаційно-підготовчу нараду щодо створення Ради керівників підприємств Великодимерської об’єднаної територіальної громади при селищному голові.

З більш як півсотні запрошених, на зібрання з’явилася менша половина представників підприємств, що здійснюють свою діяльність на підвідомчій території громади (для довідки – діючих – разом із ФОП налічується до 350).

Звертаючись до присутніх, Анатолій Борисович акцентував увагу на потребі в налагодженні зрозумілої, доступної комунікації між владою й бізнесом. Це, у свою чергу, сприятиме: взаємодії органів місцевого самоврядування і суб’єктів господарювання на засадах партнерства, відкритості та прозорості; узгодженню адміністративних та громадських зусиль; економічній активності та фінансовій спроможності населених пунктів Великодимерської об’єднаної територіальної громади задля її подальшої розбудови, економічного, соціального та культурного розвитку.

Заступник селищного голови Олександр Куценко ознайомив присутніх із проектом розпорядження «Про утворення Ради керівників підприємств Великодимерської ОТГ при селищному голові». Всі разом обговорили Положення Ради, внесли певні корективи та домовилися про доопрацювання певних питань.

Інвестиційну привабливість Великодимерської об’єднаної територіальної громади презентувала начальник відділу економіки та публічних закупівель виконавчого комітету Олена Гончаренко.

Валерій Кокоть, головний експерт з розробки та впровадження Стратегічного плану Великодимерської об’єднаної територіальної громади на 2027 року, коротко охарактеризував принципи взаємодії влади, бізнесу та громадянського суспільства.

Під час зібрання увазі присутніх було представлено програму фінансової державної підтримки підприємців. На завершення – всі разом визначили алгоритм подальших дій щодо створення ради керівників, які буде обговорено під час наступної зустрічі.

Актуальні новини
""
12.05.2021 14:15
Як Поповича "закатали" в асфальт
Настрій у мешканців вулиці Поповича у Великій Димерці сьогодні як ніколи піднесений. Місцевий житель, 75-річний Григорій Гришко, вийшов зі свого двору і піднятими вгору великими пальцями…
12.05.2021 12:14
О.Слобожан: Громади підтримують позицію щодо сплати ПДФО за місцем розміщення виробничих потужностей
11 травня у Верховній Раді України відбулося засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування під головуванням Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Мета…
""
10.05.2021 11:13
Чотириденний збір у Конча-Заспі
Чотири дні, з 6 по 9 травня включно, на Олімпійській базі в Кончі-Заспі тривав навчально-тренувальний збір Броварської міської Федерації кіокушинкай карате, до якого входить і відділення з цього виду…
""
10.05.2021 09:36
Буде у громаді дитячо-спортивне свято
Керівництво комунального закладу «ДЮСШ Великодимерської селищної ради» ініціює проведення у громаді до Міжнародного дня захисту дітей дитячо-спортивного свята. …