Головне – свято спорту вдалося

ДЮСШ став переможцем за різницею в партіях

Найголовніший підсумок суботньої (20 лютого) події в Рудні – діти, школярі отримали чудову нагоду позмагатися. Що було видно неозброєним оком – вони вже засумували за спортивними турнірами, за можливістю суперничати, поринути у полон позитивних емоцій.

Саме про це і говорила, підсумовуючи руднянську подію, директор Комунального закладу ДЮСШ Великодимерської селищної ради (далі – просто ДЮСШ) Тетяна Філіпова:

Я дуже рада, що ми провели ці змагання. Ми бачили радість і задоволення на обличчях наших дітей, непідробні емоції. У них просто очі світилися. Це дуже добре. Ми побачили, що є зацікавленість і далі активно культивувати волейбол, бо є популярність цього виду спорту. Думаю, і навіть переконана, що з часом кількість дітей у волейбольних секціях, а відтак і кількість команд буде зростати. Після досить довгої паузи, викликаної коронавірусними подіями, ми провели перші змагання, я вважаю, з успіхом.

Змагання в Рудні називалися відкритою першістю ДЮСШ Великодимерської селищної ради. В ній взяли участь п’ять команд – власне ДЮСШ, Тарасівка, Великодимерський ліцей, і колективи, які представляли ще дві громади – Калинівка та Придесіння.

Ось результати поєдинків.

ДЮСШ: Придесіння – 2:1,Тарасівка – 2:0, Калинівка – 2:0, Великодимерський ліцей – 1:2.

Придесіння: Калинівка – 2:1, Тарасівка – 2:0, Великодимерський ліцей – 2:0.

Великодимерський ліцей: Тарасівка – 2:0, Калинівка – 2:1.

Тарасівка: Калинівка - 2:1.

У підсумку місця розподілилися таким чином:

  1. КЗ ДЮСШ (Великодимерська селищна рада) – 9 очок
  2. Придесіння (Зазимська громада) - 9
  3. Великодимерський ліцей – 9
  4. Тарасівка - 3
  5. Калинівка – 0.

Три команди набрали однакову кількість очок. Вони здобули по три перемоги, і по одному поєдинку програли. Перше місце здобула ДЮСШ завдяки очному поєдинку. У ньому переможець обіграв придесінців – 2:1. Гірша за ці дві команди різниця виграних тат програних партій опустила Великодимерський ліцей на третю сходинку.

День завершився врученням нагород, а ще єдиним для всіх побажанням – щоб наступна зустріч на волейбольних майданчиках відбулася вже якнайскоріше.

Актуальні новини
""
08.05.2021 08:04
Не пафос слів, а тиша і пам’ять...
Вшанування полеглих розпочнеться у Великій Димерці 9 травня об 11-й годині… Дні 8-9 травня потребують від нас насамперед тиші і пам’яті. Не пафосу, не сили часто звичних і затертих слів, &nbsp…
""
07.05.2021 16:16
Богданівка, і не тільки: триває ямковий ремонт
Довгоочікуваний, і не тільки богданівськими водіями, ремонт центральної дороги села розпочався 5 травня. Це стосується вулиці Богдана Хмельницького. Вона останнім…
05.05.2021 17:16
Нова в.о. начальника Управління ОКМіС розпочинає…
Сьогодні перший робочий день у новому статусі провела Тетяна Іваненко. Розпорядженням селищного голови Анатолія Бочкарьова вона призначена виконуючою обов’язки начальника Управління…
05.05.2021 11:31
Підписано Меморандум про співробітництво з Державною екологічною академією
29 квітня відбулась зустріч голови Великодимерської територіальної громади Броварського району Київської області Бочкарьова Анатолія Борисовича з ректором Державної екологічної академії Міністерства…