Серед мистецького багатства українського народу значне місце посідає усна народна творчість, яка становить поетичну біографію українського народу, історію його трудового життя і боротьби за волю і незалежість. Фольклор (так ще називають усну народну творчість) є безцінною духовною скарбницею нашої нації. «А якщо в Україні є такі фольклорні колективи - значить, в України є майбутнє!" - із захопленням поділилася враженнями від ХV Всеукраїнського благодійного фестивалю "Різдвяна радість" Валентина Нежива, керівниця дитячого фольклорного колективу "Промінь" КЗ «Бобрицьке навчально-виховне об’єднання «Заклад загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти» Великодимерської селищної ради.
6 лютого юні таланти з Бобрика достойно представляли свою громаду у славному місті Львів, куди пролягла невидима духовна мистецька струна єднання із 14-ма регіонами нашої держави через народну творчість. На відомій сцені Центру Довженка розкрили багатство фольклору Київського регіону учні 2-11 класів Бобрицького НВО. Хоч і дуже хвилювалися, та виклалися як справжні талановиті артисти, привернувши до себе найбільшу увагу засобів масової інформації композицією "Завітали з раю три празники зразу".
У єдиного нашого колективу - автентичні строї і харизма справжніх промінців. Учасники фольклорного ансамблю «Промінь» вже отримали запрошення на Всеукраїнський мистецький фестиваль-конкурс "Творчі діаманти України 2021 року", багатожанровий фестиваль-конкурс "Галицьке колесо" та ще кілька.
Хлопчики й дівчатка на чолі з керівником Валентиною Неживою висловлюють щиру вдячність голові Великодимерської громади Анатолію Бочкарьову, начальнику управління освіти, культури, молоді і спорту Людмилі Чайці, старості Бобрицького старостинського округу Миколі Литвину за турботу про підростаюче покоління, за постійну підтримку розвитку народного мистецтва.
Учитель української мови і літератури
Бобрицького НВО Обіух М. К.