Державній службі зайнятості   30 років!

21 грудня 1990 року була створена Державна служба зайнятості. З початку заснування основними напрямками роботи Броварського міськрайонного центру зайнятості залишається: пошук пропозицій роботи для осіб, які звернулися до центру зайнятості з метою пошуку роботи та підбір працівників для роботодавців.

За 30 років послугами центру зайнятості скористалися понад 68 тис. осіб. Нове робоче місце за сприянням центру зайнятості знайшли понад 22 тис.громадян. Підприємцями стали близько 1 тис. колишніх безробітних. Види діяльності, в яких вони започаткували власну справу, найрізноманітніші: сфера послуг, торгівля, допоміжна діяльність у сфері освіти, діяльність туристичних агенств, діяльність у сфері бухгалтерського обліку.

Пропозицією пройти професійне навчання за сприяння служби зайнятості скористалися понад 4 тис. безробітних громадян.

Ваучер на навчання отримали 52 особи, а це означає, що в них почався новий етап професійного розвитку.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено понад 5 тис. громадян. Такі роботи організовуються для тимчасової матеріальної підтримки безробітних і виконуються ними на добровільних засадах. Це, зазвичай, благоустрій територій, екологічний захист навколишнього середовища, інформування населення про субсидії, впорядкування придорожних смуг.

Роботодавець – клієнт служби зайнятості номер 1. Є така думка, і вона цілком вірна. Кількість роботодавців, які звертаються по допомогу в укомплектуванні вакансій, зростає щороку. Упродовж 2020 року з центром зайнятості співпрацювали понад 17тис. роботодавців.

Які послуги гарантує роботодавцям служба зайнятості? Звичайно, якісний та оперативний підбір потрібних працівників. Фахівці центру зайнятості допоможуть організувати співбесіду з шукачами роботи - онлайн чи офлайн - відповідно до побажань. Ще одна затребувана послуга – професійне навчання безробітних на замовлення роботодавця підконкретне робоче місце.

Аби оптимізувати всі ці процеси та суттєво зекономити час, на вебсайті служби зайнятості є можливість створити електронний кабінет роботодавця. Це дозволяє переглядати резюме шукачів роботи з будь-якого гаджета, відслідковувати, як укомплектовуються вакансії на підприємстві, створювати пропозиції роботи та передавати їх для подальшої модерації та розміщення на сайті.

У планах Броварського міськрайонного центру зайнятості й надалі будувати партнерські стосунки з роботодавцями, стимулювати їх до створення нових робочих місць, розвивати активні програми сприяння зайнятості.

Актуальні новини
""
08.05.2021 08:04
Не пафос слів, а тиша і пам’ять...
Вшанування полеглих розпочнеться у Великій Димерці 9 травня об 11-й годині… Дні 8-9 травня потребують від нас насамперед тиші і пам’яті. Не пафосу, не сили часто звичних і затертих слів, &nbsp…
""
07.05.2021 16:16
Богданівка, і не тільки: триває ямковий ремонт
Довгоочікуваний, і не тільки богданівськими водіями, ремонт центральної дороги села розпочався 5 травня. Це стосується вулиці Богдана Хмельницького. Вона останнім…
05.05.2021 17:16
Нова в.о. начальника Управління ОКМіС розпочинає…
Сьогодні перший робочий день у новому статусі провела Тетяна Іваненко. Розпорядженням селищного голови Анатолія Бочкарьова вона призначена виконуючою обов’язки начальника Управління…
05.05.2021 11:31
Підписано Меморандум про співробітництво з Державною екологічною академією
29 квітня відбулась зустріч голови Великодимерської територіальної громади Броварського району Київської області Бочкарьова Анатолія Борисовича з ректором Державної екологічної академії Міністерства…