Буде у громаді дитячо-спортивне свято

Керівництво комунального закладу «ДЮСШ Великодимерської селищної ради» ініціює проведення у громаді до Міжнародного дня захисту дітей дитячо-спортивного свята.

Директор закладу Руслан Мишко зазначає, що свято носитиме спортивно-розважальний характер. Насамперед, повинно бути цікаво, корисно і пізнавально для дітей. Одночасно це буде своєрідною презентацією діяльності дитячо-юнацької спортивної школи.

На сьогодні в різних місцях громади культивуються 5 видів спорту. Тож вихованці представлять кожен з них: заплановані показові виступи юних боксерів – для цього встановлять у місці проведення свята ринг, майстерність продемонструють каратисти, спортивні акробати, пройдуть змагання з легкої атлетики тощо.

Також плануються виступи дитячих колективів художньої самодіяльності.

Місцем проведення зі згоди місцевого старостату та активу села обрано Плоске. Всі локації будуть розташовані на стадіоні та пришкільній території.

Минулої п’ятниці Руслан Мишко обговорив формат свята, головні моменти безпосередньо на місці, зустрівшись із старостою Плоского Наталією Карпенко, директором школи Людмилою Малаш, директором місцевого Будинку культури Людмилою Нечитайло.

Дитячо-спортивне свято до Міжнародного дня захисту дітей відбудеться у Плоскому 30 травня. Дійшли згоди, що буде зручніше і комфортніше для дітей та дорослих, коли свято розпочнеться не із самого ранку, а о 13-ій годині. Зрештою, всі інші деталі будуть у сценарії, який розроблять до наступної зустрічі оркомітету, який відбудеться цієї п’ятниці.

Актуальні новини
11.06.2021 10:04
З 1 травня 2021 року встановлено нові умови призначення житлових субсидій - субсидію
19 травня 2021 року Уряд прийняв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій. Відповідно до якого, для значної кількості домогосподарств, які отримували…
10.06.2021 11:17
Мінцифра запустила Цифрограм для держслужбовців
На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 471, зокрема, цілі: Українець, який хоче мати цифрові навички,…
""
09.06.2021 18:07
Майбутні олімпійці – у теперішній Бориспіль
У Борисполі 12 червня, в суботу, пройде «Олімпійський день-21». Це спортивно-масове свято. Традиційне, яке проходить щоразу у різних містах Київщини. Запланована широка…
09.06.2021 10:47
У Русанові панував свій бог – радості й позитиву
Якщо хтось думає, що у Русанові у неділю, 6 червня, правила балом його величність погода, то я легко вас переконаю в іншому. Тут панував інший бог. І його ймення – Бог Позитиву. У цьому…