Утворений у 2017 році. До складу округу входить Бобрик – центр старостату та село Гайове.
Бобрик – село, засноване у другій половині XVI cт. на землях Київського воєводства. Найбільш точною версією його назви є те, що тут було багато бобрів, існував бобровий промисел.
У роки національно-визвольної війни 1648-1657 рр. Бобрик належав до складу Заворицької сотні, котра в сою чергу належала до Переяславського, Остерського, згодом – Київського полків.
Упродовж XVIII ст. Бобрик залишався переважно у складі Гоголівської сотні Київського полку. 1802-1803 рр. утворилася Чернігівська губернія, до якої увійшов і Бобрик.
Перепис 1897 року: у селі мешкало 1515 осіб.
У 20-му столітті Бобрик у 1923 р. входив до Семиполківського, а згодом до Великодимерського районів Київської округи Київської губернії. На початку 60-х років село входило деякий час до складу Бориспільського району.
У кінці 20-х років у Бобрику проводилася примусова колективізація. Десятки жителів села вислали на Урал як заможних селян, одноосібників, або, як тоді називали, куркулів. У 1929-1931 роках на території Бобрика організували 5 колгоспів – «Шлях Леніна», ім.Шевченка, ім.Молотова, «Червоний клин» та «Нове життя».
231 житель з 500, які воювали на фронтах другої світової війни, загинули. 200 бобричан вивезли на примусові роботи на територію третього рейху.
У післявоєнні часи спочатку функціонував колгосп ім. Сталіна, який згодом реорганізували у радгосп «Бобрицький».
23 представники Бобрика брали участь в АТО на Східній Україні.
У селі діє загальноосвітня школа, дитячий садок, медамбулаторія, церква. За станом на кінець вересня 2020 року розпочалося будівництво нового приміщення амбулаторії.
На території старостату працюють кілька торговельних точок приватної форми власності, три фермерські господарства – «Дяченко», «Влас» і «Ферма равликів 2019», на землях старостинського округу свою діяльність ведуть товариства «Бобрик» та «Іверія-Агро». Також у Бобрику розташований виробник ветеринарних препаратів «Латекс».
Стратегія розвитку Великодимерської громади передбачає створення у Бобрицькому старостаті промислової зони.
Окрасою села, округу і загалом громади є відреставрований Будинок культури, де активно діють аматори художньої самодіяльності. Побудований він був у 1956 році, а капітального ремонту зазнав у 2012-му.
В останні роки тут створено вже відомий не тільки в Україні, але й за її межами дитячий фольклорний ансамбль «Промінь». Створила та керує колективом Валентина Нежива.
Відомі особистості, вихідці із села:
Оврам (Микола) Білогуб (1914-1964) – тракторист, танкист, льотчик. Є дані, що він збив перший німецький літак на території СРСР. Учасник другої світової війни. Нагороджений орденами Червоного Прапора, Суворова. Був викладачем танкового училища, працював суддею;
Іван Гутник (1925 -2014) – учасник війни. Нагороджений орденами Слави, Вітчизняної війни, 14-ма медалями. У мирний час за електрифікацію Броварського району нагороджений орденом Леніна;
Катерина Свірська (1925-1944) – учасниця підпільного руху в чеському Габлонську, куди її вивезли на примусові роботи, зв’язківеь партизанського загону. Після викриття організації, її учасників заарештували, в тім числі і К.Свірську – під час виконання завдання. Вона померла, не витримавши тортур. Одна з вулиць Бобрика носить її ім’я.
Федір Лисенко – генеральний осавул часів Гетьманщини. Є прапрадідом великого майстра української класичної музики Миколи Лисенка.
Іван Обіух – дуже відомий в районі тракторист. За багаторічну та сумлінну працю нагороджений Орденом Трудової Слави ІІІ ступеня.
Бобрицький старостинський округ очолює Литвин Микола Григорович – староста.
Послуги населенню надають Пономарьова Олена Михайлівна – головний спеціаліст відділу з питань реєстрації актів цивільного стану та місця проживання
Стовбуха Сніжана Віталіївна – в.о. спеціаліста 1 категорії відділу соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді
Свірська Олена Іванівна - інспектор з обліку та бронювання військовозобов’язаних відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та правоохоронної діяльності.