Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту документу державного планування детального плану території

05.09.2023

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту документу державного планування детального плану території для будівництва гаражів із зберігання фермерської техніки, станцією технічного обслуговування та складів 5 класу на земельній ділянці площею 4,4168 га в смт. Велика Димерка Броварського району Київської області.

На виконання вимог п. 4 ст. 12 ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про стратегічну екологічну оцінку" з метою одержання, врахування зауважень та пропозицій громадськості в процесі громадського обговорення на офіційному веб-сайті Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області (www.vdsr.gov.ua) розміщенно проект документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1) Повну назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: "Детальний план території для будівництва гаражів із зберігання фермерської техніки, станцією технічного обслуговування та складів 5 класу на земельній ділянці площею 4,4168 га в смт. Велика Димерка Броварського району Київської області". Детальний план території розроблено з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення та параметрів забудови, а також містобудівних умов та обмежень забудови території.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Великодимерська селищна рада Броварського району Київської області.

3) Передбачувану процедуру громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 04 вересняя 2023 року до 04 жовтня 2023 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): згідно із Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку (далі – СЕО).

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Громадські слухання відбудуться 05 жовтня травня 2023 року в приміщенні Великодимерської селищної ради за адресою: вул. Бобрицька, 1, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл. о 10:00.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Ознайомитися з проектом містобудівної документації та пояснювальною запискою, надати свої зауваження і пропозиції можна у письмовій формі в приміщенні Великодимерської селищної ради за адресою: вул. Бобрицька, 1, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл. або на сайті селищної ради www.vdsr.gov.ua.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Великодимерської селищної ради за адресою: вул. Бобрицька, 1, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл. або на сайті селищної ради www.vdsr.gov.ua строком з 04 вересня 2023 року до 04 жовтня 2023 р.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Великодимерська селищна рада; адреса: Броварський район, Київська область, смт. Велика Димерка, вул. Бобрицька, б.1

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: не потребує.


zvit-pro-seo_sto-ta-skladi_dimerka_31.08.2023.pdf