ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадських слухань щодо містобудівної документації детальний план території для будівництва гаражів із зберігання фермерської техніки, станцією технічного обслуговування та складів 5 класу на земельній ділянці площею 4,4168 га в смт. Велика Димерка Броварського району Київської області.

07.09.2023

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Великодимерська селищна рада Броварського району Київської області повідомляє громадськість про початок процедури розгляду та врахування пропозицій до проекту детального плану території для будівництва гаражів із зберігання фермерської техніки, станцією технічного обслуговування та складів 5 класу на земельній ділянці площею 4,4168 га в смт. Велика Димерка Броварського району Київської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Замовник містобудівної документації: Великодимерська селищна рада Броварського району Київської області.

Розробник містобудівної документації: ФОП Лавро Ю. К.

Підстава для розроблення:

- РІШЕННЯ Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області

№1161 XLV-VIII від 30 березня 2023

Основна мета розробки детального плану території: визначення функціонального призначення та уточнення структури забудови території.

Основні техніко-економічні показники:

Територія в межах проекту - 4,4168 га

Площа забудови – 0,7169 га

Ознайомитися з проектом містобудівної документації, пояснювальною запискою та звітом про стратегічну екологічну оцінку, надати свої зауваження і пропозиції можна на сайті http:// www.vdsr.gov.ua E-mail: otg@vdsr.gov.ua та в приміщенні Великодимерської селищної ради за адресою: вул. Бобрицька, 1, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл. строком з 04 вересня до 04 жовтня 2023р.

Громадські слухання відбудуться 05 жовтня 2023 року в приміщенні Великодимерської селищної ради за адресою: вул. Бобрицька, 1, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл. о 10:00.

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.dpt-dimerka-4.4168-ga-1.pdfpz-dpt-4.4168-ga.pdf