Зробимо Україну чистою разом!

19 вересня 2020 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

Дана акція проводиться з метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад.

Цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції.

“Побачив? Прибери!” – основний лозунг  цьогорічного Всесвітнього дня прибирання. Тому, кожен, хто небайдужий до нашого довкіля,  екологічної ситуації,  долучайтеся до акції – приберіть біля свого двору та поряд. Можливо, поблизу проживають старенькі одинокі сусіди, яким потрібна допомога. Зверніть увагу на місця відпочинку, залучайте до прибирання знайомих, друзів і, звичайно ж, дітей. Адже для них і разом з ними маємо берегти нашу природу. Тож, давайте разом зробимо нашу громаду, а відтак і Україну чистою!


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада