За порушення правил благоустрою – адміністративна відповідальність!

Адміністрація КП «Великодимерське» інформує Вас, щодо обов’язковості укладання договорів на вивезення побутових відходів, згідно з чинним законодавством України, а саме: відповідно до частини 2 статті 35-1 Закону України «Про відходи» власники  або  наймачі,  користувачі,  у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають  договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення  побутових  відходів та здійснюють оплату таких послуг. До джерел утворення побутових відходів, згідно законодавства, належать об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).

Згідно з рішенням виконавчого комітету Великодимерської селищної ради виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території Великодимерської ОТГ є КП «Великодимерське».

Відповідно до Правил благоустрою території Великодимерської ОТГ, порушенням вважається відсутність у підприємств, установ, організацій, підприємців, громадян, які мають у власності або користуванні приміщення (будівлі, споруди), договору на вивіз побутових відходів зі спеціалізованими організаціями. Тому при виявленні фактів порушення Правил благоустрою, уповноважені на те органи мають право складати відповідні протоколи про адміністративне порушення.

Згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн). Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів», Кодексу України про адміністративні правопорушення, Правил благоустрою території Великодимерської об’єднаної територіальної громади і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Прохання до громадян, юридичних осіб, підприємців, які не заключили договір на вивезення побутових відходів, звернутися в КП «Великодимерське» за адресою: 07442, Київська область, Броварський район, смт Велика Димерка, вулиця Соборна, 15а, телефон для довідок: (045) 94-47-138 або в старостинські округи для укладання такого договору за адресою:

с. Бобрик, вулиця Шевченка, 4, тел.: 0931450238;

с. Шевченкове, вулиця Вокзальна, 40, тел.: 0951111135;

с. Рудня, вулиця Чапаєва, 22, тел.: 09742744084;

с. Тарасівка, вулиця 9 січня, 1 (с. Жердова, с. Захарівка, с. Покровське,      с. Підлісся, с. Михайлівка), тел.: 093019026.

У разі не укладення фізичними та юридичними особами договору на вивезення твердих побутових відходів щодо порушників будуть застосовані штрафні санкції, передбачені чинним Законодавством України.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада