З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні жителі Великодимерської громади!

Щиро вітаю вас із Новим  роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає видався досить непростим. Але разом з вами ми докладали всіх зусиль аби достойно вирішувати найскладніші питання, що виникали задля забезпечення належної життєдіяльності громади, яка наприкінці року значно зросла як за чисельністю населення, так і територіально. Успішному вирішенню щоденних завдань сприяли: злагоджена робота депутатського корпусу,  виконавчого комітету (як минулого, так і вже нинішнього скликання), структурних підрозділів; співпраця з підприємствами і організаціями, які здійснюють свою діяльність на підвідомчій території; за активної громадянської позиції небайдужих жителів населених пунктів. Завдячуючи всім вам, наша громада залишається однією з найуспішніших.

Тож, і надалі, незважаючи на труднощі нашого сьогодення, залишаймося успішними й прогресивними, наполегливо і цілеспрямовано втілюймо  найсміливіші ідеї та починання на благо розвитку Великодимерського краю.

З нагоди новорічних свят сердечно бажаю, щоб  весь негатив, всі неприємності і непорозуміння залишилися в минулому. А Новий 2021-й рік та Різдвяні свята принесли впевненість  у майбутньому, благополуччя і злагоду, мир і взаєморозуміння. Кожній родині –  міцного здоров’я, щастя, добробуту і благополуччя, радісних звісток і приємних емоцій.

Щасливого Нового року та веселого Різдва Христового!

 

З повагою  селищний голова                                                            Анатолій БОЧКАРЬОВ


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада