З нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку

Традиційно 1 жовтня в Україні відзначається Міжнародний день людей похилого віку. З цієї нагоди представники виконавчого комітету Оксана Яковенко, Олена Гарбуз та Сніжана Стовбуха відвідали довгожительку села Бобрик – Проценко Марію Якимівну, яка у квітні цього року відсвяткувала свій 99-й рік народження. Марія Якимівна щиро зраділа гостям, повідала про свій життєвий шлях, про те як тяжко  працювали в радгоспі “Бобрицький”,  ростили й піднімали на ноги трьох дітей (дочка й син на час візиту були саме біля матусі). Розповіла жінка про свого покійного чоловіка – Федора Пантелійовича- єфрейтора, який відважно виборював перемогу на фронтах Другої світової війни. За сміливість і відвагу удостоєний багатьох нагород – серед них- орден Червоної Зірки “За взяття Варшави та Берліна”.

З насолодою присутні послухали як довгожителька піднесено й урочисто продекламувала «Заповіт» Тараса Шевченка та виконала народну пісню про тяжку працю в полі.

На завершення від імені виконавчого комітету Великодимерської селищної ради та  ГО «Броварське міськрайонне товариство Червоного Хреста України» (голова Драпей Лілія Борисівна) вручили Марії Якимівні  плед і продуктовий набір та слова щирої вдячності за багаторічну й невтомну працю, за життєву мудрість та шанобливе ставлення до людей.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада