З нагоди Дня місцевого самоврядування

У переддень Дня місцевого самоврядування селищний голова Анатолій Бочкарьов привітав колектив селищної ради та виконавчого комітету з професійним святом.

Місцеве самоврядування Великодимерської ОТГ, а це – як депутатський корпус, так і працівники структурних підрозділів, об’єднує людей активної життєвої позиції. Інакше й бути не може, адже реалії сьогодення ставлять важливі завдання – спільними зусиллями розбудовувати громаду. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

З нагоди свята Анатолій Борисович висловив  вдячність  працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активність, креативність і вміння йти в ногу з часом. Побажав всім міцного здоров’я, щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань. Нехай  святковий день додає всім  натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальної громади, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю  додають усім нам  сили та наснаги.

Особливі слова вдячності звучали на адресу ветеранів самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток.

З нагоди свята селищний голова Анатолій Бочкарьов вручив відзнаки кращим представникам органів місцевого самоврядування. Так Подякою голови Київської обласної ради нагороджено депутата попередніх скликань Віталія Васильовича Долінського та старосту Бобрицького старостату Миколу Григоровича Литвина. Почесною грамотою Київської обласної ради – старосту Шевченківського старостату – Володимира Михайловича Йовенка. Почесні грамоти та грамоти від Київського регіонального відділення Асоціації міст України вручено в.о.обов’язки головних спеціалістів відділу з питань реєстрації актів цивільного стану та місця проживання виконавчого комітету  Надії Іванівні Макаренко та Надії Михайлівні Сидоренко, депутатам минулих скликань  – Василю Миколайовичу Гришку та Ніні Петрівні Кузьмик.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада