З нагоди 77-ї річниці визволення Великої Димерки

Щороку 23 вересня жителі смт Великої Димерки відзначають день визволення селища від нацистських загарбників. Цьогоріч виповнюється 77 років.

Село Велика Димерка було окуповане фашистами 19 вересня 1941-го року і два роки димерці потерпали від нацистських знущань: відбувалися масові розстріли, спалювалися будинки, молодь силою вивозили на каторжні роботи до Німеччини.

Друга світова війни принесла з собою трагедії, знущання над людьми всієї України, залишивши зруйновані міста і села, а найголовніше – зруйновані долі людські. Тому маємо завжди пам’ятати історію рідного краю, передавати її прийдешнім поколінням аби цінували мирне небо над головою, можливість жити і з радістю зустрічати яскраві світанки, народжувати дітей, радіти онукам і правнукам. За це, – наголошував у своєму виступі заступник селищного голови Микола Губський, – ми в неоплатному боргу перед загиблими в роки війни.

З вітальним словом до присутніх звернувся й інспектор по роботі з ветеранами Валентин Лукич Кузьмик.

Далі відбулося вшанування хвилиною мовчання та покладання квітів до пам’ятника загиблим учасникам Великої Вітчизняної війни 1941- 1945 років.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада