З метою удосконалення законодавства щодо інвестиційної привабливості

Наприкінці листопада селищний голова Анатолій Бочкарьов взяв участь у  засіданні регіональної платформи на тему: «Удосконалення законодавства щодо створення інвестиційної привабливості на рівні регіону. Польский досвід – Катовицька спеціальна економічна зона».  Захід організовано в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» Пульс, який реалізується Асоціацією міст України за підтримки USAID.

Звертаючись до присутніх, а серед них – сільські, селищні та міські голови, голови ОТГ Київської області, депутати Київської області, заступник голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський, наголосив на важливості удосконалення законодавства щодо створення інвестиційної привабливості кожного регіону. Адже розвиток виробництва і залучення інвестицій має позитивно впливати на економічний розвиток як сільської громади, так і країни в цілому.

Також учасники зібрання ознайомилися із практичним досвідом економічного розвитку та залучення інвестицій: Польский досвід підтримки підприємництва на рівні міст – залучення інвестицій в рамках Катовицької спеціальної зони; Досвід реалізації Закону України «Про спеціальну зону «Славутич» – впровадженя проекту «Технопарк Славутич» за сприяння ЄС.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада